حماسه نهم دیماه نماد عزت، اقتدار و بصرت انقلابی مردم ایران است

+ پ -
حماسه نهم دیماه نماد عزت، اقتدار و بصرت انقلابی مردم ایران است

امام جماعت ابوموسی حماسه نهم دیماه سال ۸۸ را روزی به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب دانست و گفت: نهم دیماه نماد عزت، اقتدار و بصرت انقلابی مردم ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، حجت الاسلام شیرزاد حسنی امام جماعت مسجد جامع ابوموسی حماسه نهم دیماه سال ۸۸ را روزی به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست که ملت ایران توانست در آن روز ریشه فتنه را بخشکاند و عزت و اقتدار و بصیرت خود را به نمایش بگذارد.

 امام جماعت مسجد جامع ابوموسی گفت: ملت ایران ملتی بصیر و انقلابی است که با موقعیت شناسی و حضور به موقع در صحنه به خوبی توانست بصیرت خود را به منصه ظهور برساند.
حجت الاسلام حسنی اظهار کرد: جبهه استکبار و ایادی داخلی آنها در فتنه سال ۸۸ بدنبال براندازی اصل نظام بودند چرا که آنها با اصل نظام و ولایت فقیه مشکل داشتند و نمی خواستند اسلام بر سرکار باشد.
وی با بیان اینکه به برکت حماسه نهم دی کشور واکسینه شد؛ تصریح کرد: فتنه گران در سال ۸۸ خسارت های فراوانی به کشور وارد کردند و حماسه حضور ۴۰ میلیونی مردم در پای صندوقهای رای را به کام ملت تلخ کردند.
امام جماعت مسجد جامع ابوموسی بیان کرد: حماسه نهم دیماه نشان داد که مردم هرگز توهین و جسارت به نمادهای عاشورایی و اصل ولایت فقیه را هرگز تحمل نمی‌کنند و تا پای جان در دفاع از انقلاب و اسلام ایستاده اند.
حسنی روز نهم دی ماه را از ایام الله دانست و عنوان کرد: این روز در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد و نشان دهنده جلوه بصیرت واقعی مردم و پشتیبانی آنان از ولایت فقیه و آرمان های انقلابی است.
حجت الاسلام حسنی با اشاره به اینکه روز ۹ دی ماه به عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» در تقویم کشور نامگذاری شده است؛ تصریح کرد: در این روز مردم بصیر ایران اسلامی برای سرکوب فتنه سال ۸۸ به خیابان ها آمدند و با برپایی راهپیمایی، ضمن محکوم کردن اقدام فتنه گران، با رهبر معظم انقلاب و آرمان های امام (ره) و شهیدان، میثاقی دوباره بستند.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امسال نیز مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همچون سال های گذشته این یوم الله را گرامی خواهند داشت و با حضور دوباره خود در صحنه اثبات خواهند کرد که حماسه بصیرت هیچ گاه از یاد نخواهد رفت.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff