حماسه مردم در ۹ دی ،تلخی فتنه ۸۸ را به شیرینی تبدیل کرد
+ پ -
حماسه مردم در ۹ دی ،تلخی فتنه ۸۸ را به شیرینی تبدیل کرد
امام جمعه رودان در بزرگداشت حماسه 9 دی:

حماسه مردم در ۹ دی ،تلخی فتنه ۸۸ را به شیرینی تبدیل کرد

امام جمعه رودان گفت: مردم با حضور با شکوه در حماسه ۹ دی ماه تلخی فتنه ۸۸ را به شیرینی تبدیل کردند و این روز حماسی تا همیشه در ذهن جهانیان خواهد ماند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور گسترده مردم ولایتمدار شهرستان رودان و همه دست اندرکاران برگزاری این مراسم اظهار کرد:سال ۸۸ و آن حضور کم سابقه و بی سابقه ،حضور ۴۰ میلیون در پای صندوق های رای خیلی با اهمیت بود که دشمنان اسلام را ذلیل کرده بود.

وی افزود: پس از نواختن طبل فتنه توسط برخی از خواص بی بصیرت و معلوم الحال و سران فتنه این حضور را می خواستن کم ارزش و بی ارزش جلوه بدند و نظام را به تقلب در انتخابات متهم کنند.

امام جمعه رودان در ادامه به حضور ضد انقلاب و کسانی که با انقلاب اسلامی در میدان فتنه زاویه داشتند، تصریح کرد: کسانی که حتی جرات بیرون آمدن از سوراخ موش های خود را هم نداشتن به دنبال آن انقلاب رنگی که در داخل و انقلاب مخملی که آمریکا طرح ریزی کرده بود به بیرون آمدند و دوباره جان گرفتند.

حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد عنوان کرد: نظام سلطه در کشورهای که طرفداری از غرب و آمریکا بسیار کم است دنبال چنین انقلابهایی هست که در چند کشور منطقه نقشه آنها جواب داده بود فکر وخیال می کردند که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم می توانند چنین کار انجام دهند و این نظام را از پای در بیاورند.

وی اضافه کرد: خویشتن داری مقام معظم رهبری و دستگاهای امنیتی باعث شد تا اینکه سران فتنه پرروتر شوند و به تحریک مردم به ریختن درخیابانها بپردازند و خسارت های زیادی را به نظام و مملکت وارد سازند.

تاج زاد با اشاره به تذکر صریح رهبری به سران فتنه که راه خود را از نظام سلطه و استکبار جهانی جدا سازید که الان دیگر حرف از تقلب در انتخابات نیست بلکه صحبت از براندازی نظام است یادآور شد:هیچ کدام از این سران فتنه به فرمایشات مقام معظم رهبری اهمیت ندادند و دخالت آمریکا و اسرائیل را یک توهم جلوه میدادند .

امام جمعه رودان در پایان خاطر نشان کرد: الحمدالله ملت با بصیرت ایران اسلامی با حضور خود جوش در خیابانها در ۹ دی مشت محکمی به استکبار جهانی زدند و تلخی فتنه ۸۸ را با خلق حماسه نهم دیماه به شیرنی تبدیل کردند .

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff