حماسه دفاع مقدس ایران را ابرقدرت دنیا کرد/ آرمان گرایی مدافعان حرم دستاورد جنگ تحمیلی است
+ پ -
حماسه دفاع مقدس ایران را ابرقدرت دنیا کرد/ آرمان گرایی مدافعان حرم دستاورد جنگ تحمیلی است

عالم اهل سنت استان هرمزگان اظهار کرد:دفاع مقدس برکات و نقاط قوت بسیاری بهمراه داشت و موجب شده تا امروز در زمره ابرقدرت ترین کشورهای دنیا باشیم.

شیخ مسعود راهبر،دبیر شورای روحانیت اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادت های غیرمردان و زنان ایرانی در جنگ نابرابر حق علیه باطل گفت:جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس نمونه بارزی از ناجوانمردی دنیای استکبار علیه انقلاب اسلامی ایران بود چرا که اکثریت کشورهای جهان به دفاع از صدام ملعون در جنگ با ایران اسلامی بودند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی با رشادت ها، استقاومت و توکل بر حق توانست خرمشهر عزیز را که در تصرف دشمن بود رها سازد،اظهار کرد:دشمنی استکبار با ایران مادامی که محورمان اسلام خواهی و حق مداری باشد ادامه دارد و از ابتدای انقلاب تاکنون ملت ایران با ارداه مستحکم خود از این انقلاب الهی محافظت کرده اند.

راهبر تاکید کرد: ایمان تنها نقطه عطفی است که موجب شده ملت ما در برابر جهان استکبار بایستد و جوانان ما با جانفشانی هایشان در طول تاریخ از انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

وی با اشاره به برخی جو سازی های اخیر مبنی بر اینکه ایران اسلامی نیازی به تجهیزات نظامی ندارد، تصریح کرد:در حال حاضر دشمن بیش از پیش به دنبال آسیب رساندن به کشورمان است لذا باید مجهز تر از گذشته از حداکثر تجهیزات نظامی در مقابله با تهاجم دشمنان اسلام ایستاد.

دبیر شورای روحانیت اهل سنت بندرلنگه یادآور شد:ایران اسلامی هیچ گاه به دنبال تجاوزگری نبوده اما برای مقابله با خوی استکبار باید خود را مجهز به حداکثر تجهیزات نماید.

راهبر اظهار کرد:دفاع مقدس برکات و نقاط قوت بسیاری بهمراه داشت و موجب شده تا امروز در زمره ابرقدرت ترین کشورهای دنیا باشیم.

عالم اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه برای حفظ اقتدار ایران و اسلام باید بیش از پیش مجهز به سلاح نظامی باشیم،گفت:آرمان گرایی و ایمان راسخ دلیل دفاع از مظلومان عالم و حضور مدافعان حرم در جبهه هاست.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff