حماسه حسینی جامعه را در برابر فتنه های استکبار بیمه کرد/ ولایت حقه الهی به محوریت انقلاب اسلامی در حال گسترش است
+ پ -
حماسه حسینی جامعه را در برابر فتنه های استکبار بیمه کرد/ ولایت حقه الهی به محوریت انقلاب اسلامی در حال گسترش است

رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه روح حماسی حسین(ع) جامعه در برابر فتنه ها مصون کرده است،افزود:ولایت حقه الهی به برکت امام حسین در حال پیشرفت است و در آینده شاهد فروپاشی قرارگاه کفر خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عبدالعلی علی‌عسگری،رئیس سازمان صدا و سیما در مراسم اختتامیه چهردهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی با بیان اینکه تقدیر از خادمان و پیرغلامان حسینی سنت حسنه ای است در سال های اخیر در حال انجام است، گفت:حماسه حسینی،حماسه خدا ، اخلاص و عشق ورزیدن در راه خدا است.

وی اظهار کرد: امام حسین(ع) خون خدا و غیرت خداست لذا حادثه بی نظیر عاشورا به اراده خداوند شکل گرفت تا مبارزه و جهاد در برابر طاغوت در مجرای تاریخی ایجاد شود  تا در برابر طاغوت ها پرچم امام حسین(ع) عزت و چراغ هدایت شود.

علی عسگری با بیان اینکه مبارزه در برابر زورگویان زمانه تا انتهای تاریخ ادامه دارد، افزود:امام حسین(ع) در تاریکی های زمانه چراغ هدایت است.

وی تصریح کرد:نظام استکبار به سرکردگی آمریکا منطه را به آتش کشیده است و درصدد ایجاد جنگ بین مسلمانان بودند که در این جنگ نابرابر شکست خوردند و داعش به عنوان گروهک منفور در دنیا شناخته شده است که تمام این رویدادها به برکت امام حسین و مبارزات غیورمردان سرکوب خواهندشد.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به جنگ بی امان و نابرابر فرهنگی در جهان به سرکردگی استکبار تاکید کرد:روح حماسی حسین(ع) باید در جامعه گسترش یابد که با تاسی از این امام خداوند ما را د ربرابر فتنه ما مصون دارد.

وی گفت: اگر حماسه حسینی در جامعه نبود جوانان ما در فتنه و جنگ بی اخلاقی ها و بی دینی از بین رفته بودند همچنین امام راحل نیز به نام امام حسین انقلاب را آغاز کردند و جمهوری اسلامی برقرار شد.

علی عسگری اظهار کرد: کشور ما در حال تبدیل شدن به قدرت منطقه و جهانی است و به برکت نام حسین(ع) رشد کرده است.

وی با بیان اینکه مداحان و روایتگرایان حماسه حسینی نقش بسزایی در افزایش علم افزایی دارد،افزود:دشمنان اسلام توان مقابله با فرهنگ حسینی را ندارند و به برکت وجود امام حسین ولایت درهمه سرزمین های اسلامی در حال گسترش است.

رئیس سازمان صدا و سیماخاطرنشان کرد:ولایت حقه الهی به برکت امام حسین در حال پیشرفت است و از ابتدای انقلاب تا کنون هر روز نظام اسلامی به برکت اهل بیت در حال رشد است و در آینده شاهد فروپاشی قرارگاه کفر خواهیم بود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff