حلقه های صالحین محل اتصال بسیجیان با بسیج است
+ پ -
حلقه های صالحین محل اتصال بسیجیان با بسیج است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: یکی از اهداف برنامه های بسیج سازماندهی بسیجیان در حلقه های صالحین است و حلقه های صالحین محل اتصال بسیجیان با بسیج است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم حاجی آباد، سردار ترابی  در جمع پاسداران ناحیه اهداف بسیج را جذب و سازماندهی در حلقه های صالحین عنوان کرد و افزود: اولویت برنامه بسیج باید حول محور جذب بخصوص جذب خواهران در سال ۹۵ صورت گیرد.

 
سردار ترابی با اشاره به اعتبارات فرهنگی که امسال برای ناحیه حاجی آباد در نظر گرفته شده است بر اجرای برنامه های فرهنگی بومی محلی تاکید کرد و بیان داشت: باید براساس ظرفیت منطقه و آداب و روسم و بازی های بومی و محلی اجرای کنید.

 
سردار ترابی افزود: در کارهای خود برنامه ریزی داشته باشید و اتاق فکر تشکیل دهید تا در زمینه فرهنگی برنامه های مفیدی اجرا کنید و در بحث محرومیت زدایی بیشتر از پیش فعالیت داشته باشید و از ظرفیت نیروهای بسیجی بیشتر استفاده کنید.

 
سردار ترابی بر کیفی سازی گردان های بیت المقدس و گردان های امام حسین(ع) تاکید کرد و اظهار کرد: باید توان رزمی گردان های بیت المقدس و گردان امام حسین(ع) را بالا ببرید و این دوگردان باید هم از نظر نیرو و امکانات تجهیز شوند.

 

سردار ترابی در سفر خود به حاجی آباد از حوزه احمدی فارغان و حوزه حضرت خدیجه (س) حاجی آباد بازدید کرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff