حلقه های صالحین باید حلقه وصل میان دنیای واقعی و دنیای مجازی باشند
+ پ -
حلقه های صالحین باید حلقه وصل میان دنیای واقعی و دنیای مجازی باشند

امام جمعه شهرستان قشم گفت : از آنجایی که امروزه فضای مجازی به یکی از اصلی ترین عرصه های زندگی تبدیل شده است حلقه های صالحین باید حلقه وصل میان دنیای واقعی و دنیای مجازی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم پیش از ظهر امروز در دوره توانمند سازی سرگروه های صالحین ، گفت : برای بهره بردن از فضای مجازی و ترویج هر چه بهتر معنویات و تزریق آن به جامعه گروه ها و کانال هایی مرتبط با فرهنگ و دین در این فضا شکل بگیرد و معارف اسلامی در قالب امروزی مجازی ترویج شود.

وی افزود : رسانه و فضای مجازی در دنیای امروز بیار مهم است چراکه در زندگی جوانان تاثیر گذار بوده است .

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه سرگروه های حلقه صالحین در حوزه های معرفتی و تربیتی با دلسوزی و گذاشتن وقت لازم کودکان و نوجوانان اسلامی و در خور شان انقلاب و نظام اسلامی باید تربیت کنند ، اظهار داشت : برای افزایش بصیرت در جوان و نوجوان، ضمن معرفی دشمن و اهداف انان، باید دوست و افراد خوب و صالح را نیز معرفی کرد تا جوان و نوجوان با افرادی و گروه هایی که می توانند وی را هدایت کنند آشنا شود.

سرمربی حلقه صالحین شهرستان در تشریح حوزه مهارتی بیان کرد: باید نسبت به مهارت افزایی در بین جوانان با حساسیت خاصی نگاه کرد به نحوی که دختران در امر خانه داری، تربیت فرزند و همسرداری دارای مهارت لازم شوند و همچنین پسران نیز در حوزه کاری مهارت بیاموزند و بواسطه ان ایجاد اشتغال نمایند.

وی تبلیغ چهره به چهره را اصلی ترین و بهترین شیوه برای جذب جوان و نوجوان دانست و گفت : همانگونه که دشمن برای جذب جوانان و نوجوان و برای اثر گذاری بر تفکر آنان از تبلیغ چهره به چهره و مستقیم بهره می برد مربیان و سرگروه های حلقه های صالحین نیز باید برای جذب گروه ها و قشر ها در این سنین حساس تلاش کنند.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff