حلقه‌های صالحین؛ آموزشکده مهارت آموزی افسران جنگ نرم است
+ پ -
حلقه‌های صالحین؛ آموزشکده مهارت آموزی افسران جنگ نرم است

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب گفت: فارغ التحصیلان حلقات شجره طیبه صالحین قطعا” با بهره گیری از آموزش های تاکتیکی جنگ نرم دشمن را در منطقه زمین‌گیر خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید حسن فاطمی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در گفتگو با میناب جنوب،با بیان اینکه حلقه های صالحین آموزشکده مهارت آموزی افسران جنگ نرم است، گفت: بسیجیان باید آموزش های تاکتیکی جنگ نرم جهت غلبه بر دشمن در حلقه های صالحین را فرا گیرند.

وی افزود: همانطور که رزمنده های ما توانستند با سلاح سخت و با توکل و ایمان به خدا دشمن را از پای در بیاورند حلقه های صالحین نیز به عنوان دانشکده مهارت آموزی بسیجیان در جنگ نرم امروزی یک پتانسیل قوی با اهداف متعالی بسیج است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب اظهار داشت: در حلقه‌های شجره طیبه صالحین با ظرافت و جدیت اهداف دشمن رصد می شود .

فاطمی تاکید کرد: بسیجیان ما باید با فراگیری آموزش های لازم در جهت بصیرت افزایی و روشنگری افراد و مصون سازی خانواده ها از اهداف شوم دشمن در جامعه اقدام کنند.

وی گفت: دشمن هیچ وقت حریف بسیجیان با ایمان ما نخواهد شد و دشمن این موضوع را به درستی درک کرده است و اگر بخواهد اهداف شومی را بر علیه ایران اسلامی طرح ریزی کند شکست سختی را چه در جنگ سخت و چه جنگ نرم از بسیجیان سلحشور متحمل می شود.

فاطمی اذعان داشت: فارغ التحصیلان حلقات شجره طیبه صالحین قطعا” با بهره گیری از آموزش های تاکتیکی جنگ نرم دشمن را در منطقه زمین گیر خواهند کرد.

در سطح حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان میناب بیش از  ۲ هزار حلقه شجره طیبه صالحین فعال است.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff