حقوق بشر بهانه ای برای تضعیف دین اسلام است/ دولت مردان به دنبال مطالبات رهبری و حقوق مردم باشند
+ پ -
حقوق بشر بهانه ای برای تضعیف دین اسلام است/ دولت مردان به دنبال مطالبات رهبری و حقوق مردم باشند

امام جمعه بشاگرد اظهار کرد:حقوق بشر تنها بهانه غرب به منظور به زانو در آوردن مسلمان و و تضعیف دین اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  بشاگرد نیوز، حجت السلام علی بهروزه، امام جمعه بشاگرد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه،با اشاره به ثمره های تقوا گفت:تقوا جنبه پیشگیری و درمانی دارد لذا انسان با تقوا با مساعدت پروردگار از هر گرفتاری و اندوهی دور است.

امام جمعه بشاگرد با بیان این که  تقوا سر چشمه رستگاری است،افزود: پیامبر اکرم (ص) فرمودند:«در دنیای پر از مصائب خداوند اهل ایمان را بدون واسطه شفاعت میکند».

بهروزه ضمن اشاره به هفته حقوق  بشر اسلامی و کرامت انسانی، تصریح کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی را باید به تمام دنیا صادر کرد و به جای رضایت مشرکان برای ترویج دین اسلام، به دنبال رضای خدا بود.

وی بیان کرد:نهاد های حقوق بشری در راستای منافع شخصی و سود جویی  ابر قدرت ها ساخته شده اند که طبق فرمایشات معظم له «بحث حقوق بشر بهانه ای به منظور به زانو در آوردن مسلمان و و تضعیف دین اسلام است».

امام جمعه بشاگرد با اشاره به تهدیدات لفظی امریکا و کره شمالی اظهار کرد: نکته ای که رهبران کشور های مستقل به آن پی برده اند این است که زبان صحبت با امریکا، مذاکره نیست و زبان قدرت و تهدید  است.

بهروزه گفت:انتظار می رود دولت مردان  با استفاده از تجربات گذشته به دنبال مطالبات رهبری و حقوق مردم باشند و به جای برون گرایی و چشم دوختن به غرب از ظرفیت های داخلی و قدرت نیروی انسانی بهره گیرند.

وی با اشاره به روز خبرنگار خاطر نشان کرد: فعالان خبری در راستای عدالت رسانه ای بین نهاد های دولتی و حاکمیتی تفاوتی قائل نشوند و با سرعت بیشتر و جهادی تر صدای مردم را به گوش مسئولان برسانند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff