حقوق بشر آمریکایی در یمن به دست سعودی ها اجرا می شود
+ پ -
حقوق بشر آمریکایی در یمن به دست سعودی ها اجرا می شود

امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد گفت : عربستان سعودی به بهانه درخواست رئیس جمهور فراری یمن حمله نظامی به این کشور و کشتار کودکان و بیگناه ان را عملی قانونی معرفی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از پیارم، ارجمند مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان هرمزگان ،در خطبه های نماز جمعه شهرستان حاجی آباد بیان داشت: عربستان سعودی به بهانه درخواست رئیس جمهور فراری یمن حمله نظامی به این کشور و کشتار کودکان و بیگناه ان را عملی قانونی معرفی می کنند، حتی منصور هادی هم همه مردم یمن را به بردگی گرفته بود و چنین حقی نداشت که از سعودیها بخواهد تا با کشتار کودکان و زنان آنها را مجبور به تبعیت از او کنند.

 
ارجمند در ادامه افزود: با توجه به اینکه مردم یمن مردمی آزاد و انقلابی هستند و نمی خواهند زیر بار ظلم یک حاکم وابسته باشند جالب توجه استدر این شرایط امریکا به عنوان یکی از مدعیان اصلی حقوق بشر با اعلام حمایت از مردم سعودی ها به یمن نه تنها از سعودی ها حمایت مالی و تسلیحاتی و نظامی می کنند.

 

 
وی ادامه داد: آمریکا در حمایت دیپلماتیک از سعودی ها مردم یمن را محکوم و خواهان تحریم تسلیحاتی آنها شده است انها می خواهند که جلو نفوذ ایران را در یمن بگیرند و شما کوچکتر ازانید که بتوانید این کار را انجام بدهید ایران در دلهای مردم یمن و بحرین و عراق و غزه جا دارد ما حمایت بشری خود را از مردم مظلوم جهان اعلام می داریم .

 
ارجمند با اشاره به مذاکرات هسته ای، بزرگترین دستاورد ما مهر تایید شورای امنیت بر غنی سازی در ایران دانست و افزود: اصولا” چنین امری در تاریخ شورای امنیت بی سابقه است شورای امنیت در شش قطع نامه خود که همگی تحت فصل ۷ منشور صادر شده اند برنامه غنی سازی ایران را به عنوان تهدیدی علیه مصالح و امنیت بین المللی شناسایی و ممنوع کرده بود، حال همان شورای امنیت نه تنها برنامه هسته ای ایران را از جمله غنی سازی را به عنوان یک برنامه مشروع و قانونی پذیرفته بلکه حتی همه کشورها را تشویق نموده که برای توسعه با ایران همکاری کنند.

 

 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: برنامه غنی سازی ایران بدون یک روز توقف و یا تعلیق ادامه خواهد یافت همه اینها از الطاف الهی و رهبری فرزانه و ایستادگی مقاومت مردم و اقتدار تیم هسته ای است.

 

 
ارجمند در پایان گفت: در رابطه با استکبار ستیزی شعار ما همان شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود است.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff