حفظ وحدت و همدلی مسلمانان توطئه های دشمنان را خنثی می کند
+ پ -
حفظ وحدت و همدلی مسلمانان توطئه های دشمنان را خنثی می کند

فرماندار ابوموسی گفت: پیامبراکرم صلی الله علیه و آله و سلّم یکپارچگی، تعامل، وحدت و یکدلی را به جهان بشری هدیه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، محمد سعیدی فرماندار شهرستان ابوموسی با بیان اینکه، همه احکام دین مبین اسلام بر مبنای وحدت و همدلی تعریف شده است؛ اظهار کرد: هدف حضرت امام خمینی (ره) از نامگذاری هفته وحدت، جلوگیری از هرگونه سوء استفاده دشمنان در تفرقه اندازی بین مسلمانان است و باید با حفظ وحدت و همدلی توطئه های دشمنان را خنثی کرد.
سعیدی با اشاره به اینکه مردم شیعه و اهل تسنن این شهرستان در تمام صحنه های سیاسی و اجتماعی حضور تاثیرگذاری دارند، افزود: مسلمانان با اتحاد و یکپارچگی می توانند آینده روشنی را برای دنیای اسلام رقم بزنند و دسیسه های دشمنان را خنثی کنند.
وی با اشاره به نقش علما بر تقویت اتحاد جهان اسلام برای رساندن بشریت به سر منزل مقصود؛ بیان کرد: هر گاه دشمنان برای ایجاد فتنه و اختلاف دست به کار شده‌اند، این علما بودند که با درایت و بصیرت خاص خود توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده اند.
فرماندار شهرستان ابوموسی با بیان اینکه عزت و سربلندی ایران اسلامی جز با وحدت و همدلی به دست نمی‌آید، تاکید کرد: مسلمانان جهان باید با بصیرت و درایت و شعور سیاسی بالا توطئه‌های فرهنگی دشمن را شناسایی و در برابر این توطئه ‌ها با وحدت و همدلی به سلاح دین و معرفت مسلح شوند.
سعیدی در پایان خاطر نشان کرد: جهان اسلام، امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و همدلی است و مسلمانان باید اختلاف نظرها را کنار گذاشته و با چنگ زدن به ریسمان الهی در مقابل دشمنان مشترک با تمام قوا بایستند و مبارزه کنند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff