حفظ وحدت اسلامی انقلاب را به جهان صادر می کند
+ پ -
حفظ وحدت اسلامی انقلاب را به جهان صادر می کند
گفتگو/ نماینده بعثه رهبری در هرمزگان:

حفظ وحدت اسلامی انقلاب را به جهان صادر می کند

مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان هرمزگان اظهار کرد:حفظ وحدت سبب شد که ما بتوانیم انقلاب اسلامی را به جهان صادر کنیم و در برابر دشمنان بایستیم و آنجا که تفرقه حاصل شده است دشمنان توانسته اند نفوذ پیدا کرده و به نفع خودشان عمل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی معصومی لاری، مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت گفت:امام(ره) وقتی انقلاب پیروز شد بر اساس آیه قرآن وحدت میان مسلمانان را اعلام کرد و چون اهل سنت معتقدند که ۱۲ ربیع الاول میلاد رسول اکرم(ص) است و شیعیان معتقدند که ۱۷ ربیع الاول میلاد رسول اکرم (ص)است امام (ره) این فرصت را مغتنم شمرده  فاصله بین این دو روز را هفته وحدت نامیدند.

 

وی افزود: وحدت یک امر لازم و ضروری برای امروز مسلمانان است چرا که تا به حال مسلمانان از تفرقه و جدایی ضربات مهلکی را خورده اند و دشمنان اسلام با این تفرقه توانسته اند مسلمانان را ضعیف کرده و بر منابع آنان مسلط شوند .

 

مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان هرمزگان ادامه داد: حفظ وحدت سبب شده که ما بتوانیم انقلاب اسلامی را به جهان صادر کنیم و در برابر دشمنان بایستیم و آنجا که تفرقه حاصل شده است دشمنان توانسته اند نفوذ پیدا کرده و به نفع خودشان عمل کنند.

 

معصومی با بیان اینکه مسلمانان باید ید واحده باشند و نگذارند دشمنان آنها را متفرق کنند، اظهار کرد: در این روز ها دشمنان اسلام متحد شده اند  گروه های تکفیری را جلو انداخته تا بین مسلمانان تفرقه و جدایی ایجاد کنند.

 

وی با بیان اینکه تبلیغات ، شبکه های مجازی و ماهواره ایی می توانند در ضمیر ناخودآگاه مردم تاثیر گذاشته و حق و باطل را با هم مخلوط کنند، افزود: امروز ما مشاهده می کنیم روحانیونی در انگلیس هستند و به مقدسات اهل سنت اهانت کرده   همچنین شبکه های اهل سنت انگلیسی که به مقدسات شیعه اهانت می کنند و معلوم است که اینها می خواهند مسلمانان را از هم جدا کرده و منابع آنها را به تاراج ببرند.

 

مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان هرمزگان ادامه داد: در استان هرمزگان شاهد آن هستیم که شیعه و سنی در کنار همدیگر با صفا و صمیمت زندگی کرده اند و زندگی می کنند ولی با این حال که تکفیری ها خواسته اند نفوذ پیدا کنند و بین صفوف متحد اهل سنت و شعیه در استان هرمزگان تفرقه ایجاد کنند البته مقداری نیز موفق بوده اند ولی باز مردم مسلمان توطئه های آنها را که متوجه شده اند  در برابر نفوذ آنها ایستادگی کرده اند.

 

معصومی در پایان  خاطر نشان کرد:  وحدت کلام خدا و تفرقه کلام شیطان است  اگر می خواهیم به سعادت برسیم باید وحدت را حفظ کنیم  اگر می خواهیم به هلاکت برسیم تفرقه را دنبال کنیم.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff