حفظ منافع ملی از معیارهای رقابت سالم است/ کاندیدهای شجاع و از تبارپابرهنگان شایستگی حضور در مجلس را دارند
+ پ -
حفظ منافع ملی از معیارهای رقابت سالم است/ کاندیدهای شجاع و از تبارپابرهنگان شایستگی حضور در مجلس را دارند

نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای هرمزگان گفت: آدم های خوب و انقلابی، دارای بصیرت، شجاع و از تبار پابرهنگان شایستگی حضور در مجلس را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس تقوی نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای هرمزگان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ با اشاره به الزامات و معیارهای رقابت سالم در انتخابات اظهار کرد: مبنا در رقابتهای انتخاباتی منافع ملی، آموزه های حضرت امام(ره) در قبل از انتخابات، میزان رضایت رهبری در عملکرد هر رقیب انتخاباتی بنا بر فرمایشات ایشان، رضایت و عدم رضایت دشمن ار نوع اقدامات ما است.

 

وی افزود:اگر اقدامات ما برای دشمن خوشایند باشد ضدفضیلت و اگر ناخوشایند برای دشمن باشد برای  ما فضیلت محسوب می شود.

 

نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان تصریح کرد:  از همه مهمتر رعایت نسبت بین حقوق و تکلیف هر انسانی است لذا بهترین عمل هر کاندید انتخاباتی این است که شخصیت خود را بیان کند نه اینکه رقبا پا در کفش دیگری کرده و یا ازشانه ای دیگران بالا بروند که آدم های حقیری هستند.

 

تقوی، با بیان اینکه شناسایی افراد تحت رقابت به چه نحو باید باشد، گفت: آنچه در انتخابات گذشته و چند روز پیش باید مد نظر قرار گرفت شناسایی معرفی کنندگان کاندیدها و اینکه از چه کسانی حمایت می کنند، است.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اظهار کرد: آدم های خوب و انقلابی، دارای بصیرت، شجاع و از تبار پابرهنگان شایستگی حضور در مجلس را دارند کسانی که پس از نشستن بر مسند مسئولیت خود را بلای جان کشور قرار داده، به فکر مصالح و منافع عموم مردم باشند و برای حفظ عزت و اقتدار، کشور را به دشمن نمی فروشند.

 

نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان خاطرنشان کرد: ثروتمندان و کسانی که برای مجلس هزینه زیادی را صرف می کنند و وعده های بیهوده ای به مردم می دهند همچنین کسانی که به اشکال مختلف به بدنه قدرت متصل هستند شایستگی ورود به مجلس را ندارند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff