حفظ امنیت منطقه بستگی به قدرت دفاعی ایران دارد/ دشمنی آمریکا با ایران اسلامی همیشگی است
+ پ -
حفظ امنیت منطقه بستگی به قدرت دفاعی ایران دارد/ دشمنی آمریکا با ایران اسلامی همیشگی است

حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه رودان گفت: باید توان دفاعی و موشکی کشور را تقویت کنیم چراکه امنیت منطقه به افزایش توان دفاعی کشور ایران اسلامی است و این موضوع باعث ترس و وحشت آمریکا و استکبار جهانی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛حجت‌الاسلام سید مهدی تاج زاد امام‌جمعه رودان در خطبه‌های عبادی سیاسی امروز شهرستان با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام‌نشدنی است و این موضوع به عینه برای مردم واضح و آشکار است، گفت: ما باید در برابر هر تهدیدی از طرف آمریکا و دشمنان آماده‌باشیم و در برابر اقدامات خصمانه آمریکا و استکبار توان دفاعی و امنیتی کشور را بالا ببریم.

 

وی اظهار کرد: دستور رئیس‌جمهور به وزیر دفاع در خصوص سرعت بخشیدن به تولید انواع موشک‌های در برابر اقدامات خصمانه آمریکا جای تشکر و تقدیر دارد و از اول هم دغدغه رهبر انقلاب و مردم همین بود که باید توان دفاعی و موشکی کشور را تقویت کنیم چراکه امنیت منطقه به افزایش توان دفاعی کشور ایران اسلامی است و این موضوع باعث ترس و وحشت آمریکا و استکبار جهانی شده است.

 

تاج زاد در خصوص سالروز پیام تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف رهبر شوروی سابق، افزود: نامه مهم و تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف، تأثیرات اساسی و پیامدهای ویژه‌ای در زمینه بیداری اسلامی و پاسخگویی به سؤالات فکری بشریت تشنه حقیقت داشت که یقیناً باید به عنوان یکی از اقدامات محوری در راستای نظریه صدور انقلاب مورد توجه قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: آن نامه از هر جهاتی مهم بود اول اینکه فرستنده نامه امام خمینی (ره) مرجع عالی‌قدر رهبر کبیر انقلاب اسلامی و دوم دریافت کننده گورباچف رئیس ابرقدت شوری سابق بود.

 

خطیب نماز جمعه رودان با اشاره به اینکه پیام رهبر کبیر انقلاب اسلامی به یک شخص یا یک رییس دولت نبود بلکه به کل جهان بود، اضافه کرد: آن نامه نقشی از دنیای مادی بود که در مقطع خاصی با رسیدن به بن‌بست سیاسی، فرهنگی می‌توانست بخشی از یک پیام معنوی و آسمانی را بشنود؛ یعنی در شرایط عادی انسان‌ها چه بسا نتوانند هوش خود را به پیام سروش الهی باز کنند.

 

وی ادامه داد: الآن هم خلف صالحشان رهبر معظم انقلاب همان راه امام خمینی کبیر را ادامه می دهند و با نوشتن نامه به جوانان غربی در این شرایطی که دشمنان اسلام و مسلمین، اسلام هراسی را در دنیا گسترش می دهند اسلام واقعی را به آن‌ها معرفی می‌کند.

 

امام‌جمعه رودان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره ۱۶دی سالروز حماسه هویزه و شهادت علم الهدی و یارانش در دشت هویزه، گفت: شهید علم الهدی استاد اسوه و ایستادگی و مقاومت بودند و برای حفظ نظام اسلامی و انقلاب از تمام هستی شان مایه گذاشتند.

 

تاج زاد با اشاره به اینکه اجرای کشف حجاب توسط رضاخان ملعون، تفکر غربی مقابل تفکر دین اسلام بود، تصریح کرد: اجرای این اقدام آغاز هجوم به دین و آغاز دفاع از دین بود و در آن زمان جامعه روحانیت در برابر این اقدام کثیف عکس العمل نشان داد و آن را محکوم کردند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff