حضور 15 شرکت خارجی در دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش
+ پ -
حضور ۱۵ شرکت خارجی در دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش
دبیر اجرایی دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش:

حضور ۱۵ شرکت خارجی در دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش

دبیر اجرایی دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش اظهار کرد: دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش باحضور مجموع ۸۰ شرکت که ۶۵ شرکت داخلی و ۱۵ شرکت خارجی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمود بندرچی دبیر اجرایی دومین نمایشگاه طلا و جواهر، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی کیش در گفتگو با خبرنگار  کیش پرس، گفت: این نمایشگاه باحضور مجموع ۸۰ شرکت که ۶۵ شرکت داخلی و ۱۵ شرکت خارجی هستند از ۱۸ تا ۲۱ آذر در محل نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.

وی با اشاره به افزایش صد درصدی شرکت های حاضر در این نمایشگاه افزود: از میان شرکت های خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه شرکت کنندگان از کشورهای تایلند، ترکیه، ایتالیا، روسیه و لهستان برای اولین بار است که وارد ایران می شوند و اگر شرایط مناسب برای آن ها فراهم شود بالطبع به واسطه آن ها ما می توانیم شرکای تجاری دیگری را برای حضور دعوت کنیم.

بندرچی با بیان اینکه دومین نمایشگاه طلا و جواهرو سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی  کیش از لحاظ کمیت و کیفیت نسبت به سال گذشته در سطح بالاتری برگزار می شود، اظهار کرد: تجربه بیشتر و ارتباطات عمیق تر برگزار کنندگان نمایشگاه موجب شده تا کسانی که در دوره قبل با ما مشارکت داشتند همچنان ما را یاری کنند.

وی با تاکید براینکه انتظار داریم تا اهالی صنعت طلا و جواهر ما را جدی تر تصور کنند، بیان کرد: هدف ما خدمت به این صنعت است وبه راهی که آغاز کردیم اعتقاد داریم و ایمان داریم که کیش بهترین مکان برای صنعت طلا و جواهر است.

بندرچی افزود: اگر قرار است صادراتی صورت بگیرد با توجه به علاقه و استقبال مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش، امکانات لازم و زیر ساخت های مناسب پروازهای بین المللی، امکانات رفاهی و گردشگری، معافیت های مالیاتی، امکان ثبت شرکت به صورت صددرصد خارجی دارد که این در سرزمین اصلی فراهم نیست جزیره مرجانی  کیش می تواند بهترین فرصت و مکان برای این رخداد نیکو باشد.

وی با بیان اینکه امیدواریم در رشد صنعت طلا و جواهر کشور نقش کوچکی داشته باشیم، تاکید کرد: در ادامه این راه نیاز به حمایت و مشارکت تمام دلسوزان این صنعت را داریم.

دومین نمایشگاه طلا و جواهر، نقره، ساعت و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و صنایع وابسته از ۱۸ تا ۲۱ آذر از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آماده پذیرایی از علاقمندان و بازدید کنندگان است.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff