تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 528155
تاریخ انتشار:جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
ائمه جمعه هرمزگان مطرح کردند:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی دوم به آمریکاست / دلسرد کنندگان حضور مردم در انتخابات در خط دشمن هستند

ائمه جمعه هرمزگان با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن گفتند: در ماه اخیر نیروهای مسلح ایران جواب دندان شکنی به آمریکا در منطقه دادند، و حال نوبت به مردم است که با حضور مستحکم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی دوم را محکم تر به گوش آمریکا بزند.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی دوم به آمریکاست / دلسرد کنندگان حضور مردم در انتخابات در خط دشمن هستند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ائمه جمعه هرمزگان با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن گفتند: در ماه اخیر نیروهای مسلح ایران جواب دندان شکنی به آمریکا در منطقه دادند، و حال نوبت به مردم است که با حضور مستحکم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی دوم را محکم تر به گوش آمریکا بزند.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی دوم به آمریکاست

حجت‌الاسلام محمد عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن اظهارکرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اقتدار، بصیرت و عزت جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: هر چه مردم در عرصه های مختلف حضور گسترده تری داشته باشند به همان میزان دشمنان عقب‌نشینی خواهند کرد.

خطیب جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه در چند ماه اخیر نیروهای مسلح ایران جواب دندان شکنی به آمریکا در منطقه دادند،گفت: نوبت به مردم است که با حضور مستحکم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی دوم را محکم تر به گوش امریکا بزند.

وی ضمن تسلیت وفات حضرت ام البنین مادر حضرت عباس(ع) در این هفته عنوان کرد: خانواده های شهدا امروز سرمایه‌های ارزشمندی در جامعه ما هستند این خانواده ها فرزندان خویش را برای حفظ امنیت ما فدا کردند و به گردن جامعه ونظام حق دارند و باید تکریم شوند.

عبادی زاده با اشاره به درپیش بودن روز نیروی هوایی گفت؛ دلاوران نیروی هوای حماسه مهمی در تاریخ ایران ساختن و نقش آن ها در زمان خود نقشی کم نظیر و بی نظیری بود.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس تصریح کرد: پر شور بودن انتخابات امنیت کشور ما را تضمین می‌کند، این انتخابات یکی از مهم‌ترین مصادیق مردم سالاری را در جامعه ما نمایان می‌کند جمهوری اسلامی در دنیا سالم‌ترین انتخابات را برگزار می‌کند هر چند منکر برخی تخلفات در انتخابات‌ نیستیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه سلامت انتخابات در گرو نظارت دقیق دستگاه‌های نظارتی و اجرایی است عنوان کرد: امیدواریم قانون انتخابات اصلاح شود چرا که هیچ کجای دنیا  برای انتخابات ریاست جمهوری هزار نفر ثبت نام نمی‌کنند.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: امروز وظیفه داریم که افکار عمومی را مشوش نکنیم حضور در  انتخابات به امنیت و حتی معاش مردم هم تاثیر می‌گذارد.

امامت جمعه از هیچ حزب یا گروهی خاص در انتخابات حمایت نمی کند/ دلسرد کنندگان حضور مردم در انتخابات در خط دشمن هستند

حجت الاسلام بارانی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه، با تسلیت وفات حضرت ام البنین (س )به روز تکریم مادران و همسران شهدا اشاره کرد و گفت: زنان متدین و شجاع ایران اسلامی در طول چهار دهه انقلاب یکی از برجسته ترین نقش ها را برای پیشبرد اهداف انقلاب ایفا کردند و یقینا مجاهدت مادران و همسران شهدا زینب گونه و برآمده از اعتقاد و ایمان عمیق دینی است.

بارانی ضمن تاکید بر عدم حمایت نهاد نورانی امامت جمعه از احزاب و گروههای و تفکرات سیاسی حاضر در انتخابات گفت: افراد مختلفی از عزیزانی که قصد کاندیداتوری دارند با بنده ملاقات کرده اند و شاید تصاویری هم گرفته شده باشد اما هیچ کدام از اینها نشانه حمایت نهاد امامت جمعه از کاندیدایی نیست و یقینا در آینده نیز حتی اشاره ای بر حمایت از کاندیدای خاص نخواهم کرد.

وی، حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات را حائز اهمیت و مهمترین عامل اقتدار ملی دانست و تصریح کرد: دشمن به دنبال شکست همین حضور حداکثری و به تبع آن شکست اقتدار ملی ماست لذا حضور حداکثری ملت در انتخابات برای دوست و دشمن ایران اسلامی حائز اهمیت است.

امام جمعه پارسیان، با بیان اینکه هر کس کوچکترین غیرتی نسبت به ایران دارد باید در انتخابات شرکت کند، اظهار کرد: متاسفانه برخی در داخل هم نوای با دشمن بر طبل تحریم انتخابات می کوبند در حالی که قطعا امروز مهمترین نیاز کشور مجلس جوان و انقلابی است و این نیاز مهم فقط از طریق انتخابات قابل تحقق است.

خطیب نماز جمعه شهرستان پارسیان، ضمن بیان سخنان سفیر خبیث انگلیس، به ترس دشمن از روی کار آمدن مجلس انقلابی و تلاش آنها برای دلسرد کردن مردم اشاره و تاکید کرد: هر کس در جهت دلسرد کردن مردم برای حضور در انتخابات تلاش کند یقینا در خط دشمن قدم برداشته لذا سخنان برخی ها در کشور مبنی بر خنثی نشان دادن مجلس، حمله به شورای نگهبان، بیان انتخابات فرمایشی یا انتصابات و… در همین جهت قابل ارزیابی است.

بارانی، با اظهار تاسف از همنوایی برخی مسئولان کشور با رادیوهای بیگانه به تناقض گفتاری آنها اشاره و عنوان کرد: برخی از طرفی مردم را به حضور در انتخابات دعوت می کنند و از طرف دیگر مدعی انتخابات مهندسی شده، عدم دموکراسی در کشور و انتصابات به جای انتخابات هستند که یقینا همگی اینها دروغی بیش نیست لذا باید کمی تفکر کنند که مردم این سخنان باعث حضور مردم می شود یا دلسرد کردن مردم و شنوندگان این سخنان شما قسم حضرت عباس را قبول بکنند یا دم خروس را؟!

وی، افزود: رهبری عالیقدر انقلاب حمله به شورای نگهبان را یکی از غلط ترین کارها مطرح کردند در حالی که برخی خلاف تقوا به این مجموعه مومن و انقلابی که در طول چهار دهه انقلاب صداقت و امانت داری خود را به ملت اثبات کرده اند؛ تهمت میزنند اما به لطف الهی و به کوری چشم دشمنان خارجی و منافقان داخلی، دنیا در ۲۲ بهمن و ۲ اسفند حضور تماشایی ملت ایران را مشاهده خواهد کرد.

امام جمعه شهرستان پارسیان، با اشاره به دهه فجر ضمن بیان دستاوردهای کم نظیر انقلاب اسلامی گفت: هر انسان منصفی که به کارنامه انقلاب نگاه می کند این حقیقت برایش آشکار می گردد که بر خلاف حجم عظیم تبلیغات منفی، انقلاب اسلامی به خوبی در مسیر صحیح خود حرکت کرده است و دستاوردهای بزرگی نیز کسب کرده است.

بارانی، با اشاره به جنگ عظیم روانی و رسانه دشمن علیه انقلاب و ملت ایران خاطر نشان کرد: به لطف الهی با هدایت های رهبری انقلاب و ایستادگی مردم بصیر و با روحیه جهادی و همت مسئولان کشور این انقلاب به دست صاحب اصلی اش مولا و صاحب ما حضرت حجت ارواحنا فداه خواهد رسید.

با انتخاب خود یک مجلس پویا و زنده تشکیل دهیم

حجت الاسلام صفایی حائری امام جعه میناب در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به سالروز وفات  حضرت ام البنین(س) گفت: این بانوی مکرم تبلور شجاعت و قداست است.

امام جمعه میناب در ادامه با اشاره به شکسته شدن حکومت نظامی در بهمن ماه ۵۷ توسط انقلابیون راه امام؛افزود: این پیروزی شکوهمند یکی از الطاف ‌بزرگ الهی بود.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: ما در شکسته شدن رژیم سفاک طاغوت مصداق آیه یثبت اقدامکم بودیم، این ثبات قدم یکی از عصاره های ارزشمند انقلاب است.

خطیب جمعه میناب با اشاره به مباحثی از انتخابات پیش رو گفت: این ارق وطنی صندوق های رای و شجاعت، انقلابی بودن؛ را یکی از شاخصه های یک نماینده عنوان کرد و گفت:با انتخاب خود یک مجلس پویا و زنده تشکیل دهیم.

امام جمعه میناب اشاره ای به ساخت پل انتهای جاده ۹۵ دستگاه به سمت بلوار دانشگاه کرد و بیان داشت: این اقدام مسئولان پذیرفته نیست و باید بطور جدی در ساخت و به  بهره برداری برسد.

خطیب جمعه میناب با اشاره به مباحثی از انتخابات پیش رو گفت: مردم به پاس ارزشهای انقلاب و ارق وطنی خود به میهن ایران اسلامی در روز انتخابات پر شورتر از گذشته شرکت خواهند کرد.

وی شجاعت، انقلابی بودن؛ را یکی از شاخصه های یک نماینده عنوان کرد و گفت:با انتخاب خود یک مجلس پویا و زنده تشکیل دهیم و در انتخابات احساسی عمل نکنیم.

وی با اشاره  به ساخت سرعت گیرها در خیابان های سطح شهرستان میناب گفت: این اقدام جایز نیست که هر جایی که یک اتفاقی رخ دهد برای کاهش وقوع اتفاق سرعت گیر زده شود.

وی ادامه داد: برای وقوع اتفاقات باید چاره اساسی تدبیر شود، حل مشکلات با سرعت گیر مرتفع نمی شود.

امام جمعه میناب اشاره ای به ساخت پل انتهای جاده ۹۵ دستگاه به سمت بلوار دانشگاه کرد و بیان داشت: این اقدام مسئولان پذیرفته نیست و باید بطور جدی در ساخت و بهره برداری این پروژه نیمه تمام تلاش شود..

حجت الاسلام صفایی حائری خاطر نشان کرد: سرعت گیرها همانطور که از وقوع حادثه جلوگیری می کند، باعث ایجاد اتفاقات دیگری در محورهای مواصلاتی و سطح شهر میناب شده است.

کاندیدای مجلس بخاطر رای بیشتر زحمات انقلاب را زیرسوال نبرند

حجت الاسلام مهدی دُری امام جمعه رودان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار۱۶بهمن اقشار مختلف مردم اظهار کرد: معظم له فرمودند انتخابات از بعد کلی اساسی‌ترین مسئله کشور است اقتصاد فرهنگ پیشرفت علمی و مسائلی از این قبیل بسیار مهم است اما اساس بعد این مسائل انتخابات است چرا که اگر انتخاباتی قوی و خوب و درست انجام شود همه مشکلات به تدریج حل خواهد شد.

امام جمعه رودان افزود:  انتخابات پرشور برای ملت فرصت است هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است باید در پای صندوق رای حضور یابد.

دُری ادامه داد: انتخابات پرشور برای دشمن تهدید است برخی رسانه‌های خائن خارجی جمعیت عظیم میلیونی ملت را چند هزار نفر می خوانند و چند صد نفر در خیابان ها را به اسم ملت جا می زنند طبعاً مردم به این رسانه ها اعتماد نمی کنند البته به شرطی که از داخل به این رسانه ها تبلیغات سود داده نشود

وی اضافه کرد: اگر بر فرض کاندیدی انتخاب نشد یا رد صلاحیت شد اگر با آبروی نظام بازی کرد این خود نشان از عدم صلاحیت است وگرنه کسی که دوست دارد نظام باشد و اصلاً حق او گرفته شده باشد حاضر نیست در مقابل اجانب کشورش را خراب کند.

خطیب جمعه رودان با اشاره به شاخصه های یک نماینده مجلس از نظر مقام معظم رهبری تصریح کرد: اول اینکه مومن باشد یعنی اگر مومن نباشد برای رسیدن به مجلس هر کاری می کنند دوم اینکه انقلابی باشد یعنی نه برای چپ و راست کار کند بلکه کار او برای انقلاب و مردم باشد و سوم اینکه شجاع باشد فردی که از سخن گفتن بر ضد فلان قدرت خارجی هراس دارد لایق نمایندگی مردم با عزت مقتدر و شجاع ایران نیست.

دُری شاخصه های دیگر نماینده مجلس کارآمدی و برخورداری از روحیه جهادی عنوان کرد و ادامه داد: این که دارای روحیه جهادی و کارآمد باشد یعنی برای کار مردم، شب و روز نشناسد و کارآمد باشد نه اینکه زمانی که دلار ۲۰ هزار تومان شد و سکه ۵ میلیون تومان و پراید و به بالای ۵۰ میلیون تومان رسید صدای اعتراضی نماینده ها درنیاید این نماینده به درد مردم نمی خورد.

امام جمعه رودان اضافه کرد: به معنی واقعی کلمه طرفدار عدالت باشد باید افرادی را انتخاب کرد که بتوانند پرچم عدالت اعم از عدالت اقتصادی حقوقی و سیاسی را در کشور  برافراشته نگه دارد اما اگر کسی از مردم کاندیدایی را نمی شناسند می توانند از راهنمایی و مشورت افراد بصیر و مورد اطمینان و اعتماد استفاده کنند بنابراین هیچ کس نباید بگوید چون افراد را نمی‌شناسم رای نمی دهم.

وی با اشاره به طرح معامله قرن از سوی آمریکاییها و صهیونیسم افزود: مقام معظم رهبری طرح معامله قرن را از آغاز شکست خورده دانستند و فرمودند بر خلاص معادلات دستگاه استکبار یعنی به فراموشی سپردن فلسطین، این کار آنها موجب زنده شدن مسئله فلسطین شد و در همه دنیا نام و مظلومیت فلسطین بر سر زبان ها افتاد.

امام جمعه رودان  در بخش دیگری از سخنانش با مقایسه دستاوردها و پیشرفت های دوره پهلوی و انقلاب شکوهمند اسلامی خاطرنشان کرد: بعضی فقط به دنبال ناامید کننده کردن هستند و صحبت از کاستی‌ها می‌کنند و طوری حرف می‌زنند که ما با زور و مشکلات در این مملکت زندگی می‌کنیم و چنان سیاه‌نمایی می‌کنند در صورتی که خودشان از برکت این نظام و انقلاب به چه خانه های میلیاردی و چه زندگی‌هایی رسیدند بعضی هم فرزندان خودشان را در خارج از کشور به دنیا می آورند و حاضرنیستند بچه هایشان ایرانی باشندالبته بعضی از کاندیداها توجه داشته باشند به خاطر جمع آوری رای  تمام زحمات انقلاب را زیر سوال نبرند.

مجلس انقلابی، مقدمه تشکیل یک دولت جوان و انقلابی است

حجت الاسلام حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک اظهارکرد: آب شیرین کن شهر بندر سیریک مشکل فنی دارد و با کوچکترین مشکلی خاموش می شود،شهر سیریک مخصوصا مسکن مهر با مشکل آب روبرو میشوند از مسئولان استانی در خواست داریم که به مشکل فنی این آب شیرین کن رسیدگی کنند تا شاهد خاموشی مکرر این آب شیرین کن نباشیم.

وی افزود: مادر در تربیت فرزند نقش بی بدیلی دارد و شیر مادر تأثیر زیادی بر شخصیت فرزند میگذارد لذا مادران میتوانند با تربیت صحیح فرزند، انسانهای مؤمن و انقلابی به جامعه تحویل دهنداز این جهت مادران شهدا، حق عظیمی به گردن ملت ایران دارند.

حیدری بیان کرد: تمام تلاش دشمن این است که از تشکیل یک مجلس انقلابی جلوگیری کند، چرا که مجلس انقلابی، مقدمه تشکیل یک دولت جوان و انقلابی است، ولی ان شاء الله با حضور با شکوه مردم سر صندوق رأی و انتخاب نمایندگان انقلابی و دلسوز مردم، جواب دندان شکنی به آنان خواهند داد.

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: آب شیریک کن زیارت، علیرغم وعده های مکرر، بیش از یک سال است که هنوز افتتاح نشده است و مردم شهرستان سیریک هر روز مشکل آب دارند و مطالبه مردم از مسئولان استان این است که مشکل آب شیریک کن زیارت را پیگیری کنند تا هرچه زودتر شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

وی با بیان اینکه حضرت امام ره فرمودند: «مثل مرحوم مدرس را انتخاب کنید اظهار کرد: شهید مدرس یک نماینده مؤمن، دلسوز مردم، شجاع،‌ ساده زیست و فارغ از وابستگی به دیگران بود و نماینده اصلح باید چنین ویژگی هایی داشته باشد.

امام جمعه شهرستان سیریک افزود: پیروزی چشمگیر انصارالله در یمن در عملیات بنیان مرصوص، پیروزی های ارتش و نیروهای مردمی سوریه در شرق این کشور و تشکیل دولت در عراق، نشان داد که راه شهید سلیمانی ادامه دارد و همه این اقدامات، سیلی هایی بود که به گوش امریکا نواخته شد و همه در راستای انتقام سخت و اخراج نیروهای تروریستی امریکا از منطقه است.

خطیب نماز جمعه شهرستان خاطرنشان کرد:در این هفته مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه سپاه دریایی شهید راهبر را داشتیم که ضمن تشکر از زحمات سرهنگ ملایی، برای فرمانده جدید سرهنگ صادقی توفیقات از درگاه الهی مسئلت داریم.

انتهای پیام/

 

برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=528155
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12,531 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی