حضور چهار هزار نفری کیشوندان در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی+ تصاویر
+ پ -
حضور چهار هزار نفری کیشوندان در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی+ تصاویر

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور بیش از چهار هزار نفر از کیشوندان و گردشگران در کیش برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی در کیش که با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو شد صبح جمعه در کیش برگزار شد.
فریبا قلمی، مسئول هیأت ورزش های همگانی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در حاشیه این همایش گفت: برای داشتن جامعه ای سالم نیاز است تا به ترویج ورزش های همگانی پرداخته شود.
وی با بیان اینکه ورزش های همگانی در کیش همواره برگزار می شود افزود: در راستای ایجاد نشاط و افزایش سلامت جامعه برنامه های ورزشی گروهی و همگانی در تمام سال در کیش برگزار می شود اما پیاده روی بزرگ خانوادگی در این حجم گسترده در سال یک بار و با همکاری صدا و سیمای کشوری صورت می گیرد.
این مقام مسئول در ورزش همگانی کیش، به اهمیت همکاری تمامی ادارات و نهادها، همچنین مردم در گسترش ورزش های همگانی اشاره کرد و افزود: گسترش سلامت در جامعه و ترویج ورزش های همگانی همت جمعی می طلبد و همه باید در این راه دست به دست هم بدهیم.
وی پیاده روی را کم هزینه ترین ورزش نامید و اظهار کرد: ورزش پیاده روی هزینه زیادی ندارد و تمامی خانواده در کنار هم می توانند از این ورزش به سادگی بهره ببرند.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور بیش از ۴ هزار نفر از کیشوندان و گردشگران از میدان خلیج فارس تا اسکله بزرگ تفریحی کیش به طول دو و نیم کیلومتر برگزار شد.
اجرای برنامه های نمایش ورزشی توسط ورزشکاران نوجوان صاحب عناوین قهرمانی در رشته های ژیمناستیک، ترامپولین، حلقه، اجرای برنامه ویژه امدادی آتش نشانان، اهدای جوایز به شرکت کنندگان از دیگر برنامه های این همایش بود.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کیش با همکاری برنامه صبح و نشاط شبکه سوم سیما از این شبکه به صورت مستقیم پخش شد.

این برنامه سیصد و هفتادمین برنامه صبح و نشاط شبکه سوم سیما بود.

4

5

 

 

8

9

13

12

11

20

15

17

24

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff