حضور پر شور مردم در تشییع شهدا تقویت کننده تیم مذاکره کننده هسته‌ای است
+ پ -
حضور پر شور مردم در تشییع شهدا تقویت کننده تیم مذاکره کننده هسته‌ای است

نماینده مردم بندرلنگه، پارسیان و بستک در مجلس شورای اسلامی حضور حماسی مردم در تشییع جنازه شهدا را تقویت کننده نظام و تیم مذاکره کننده هسته‌ای دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، احمد جباری در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر با اشاره به حماسه مردم در تشییع شهدای غواص کشور گفت: شهدای غواص و دیگر شهدا حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و باید به اهداف آنها در اعزام به جبهه‌ها و انتخاب راه ایثار و شهادت توجه شود.

جباری اضافه کرد: حضور مردم در هر صحنه‌ای می‌تواند باعث قوت قلب مسئولین نظام باشد و مردم فهیم کشور نشان دادن که پای آرمان‌های ایثار و شهادت ایستاده‌اند و دیدیم که رسانه‌های بیگانه چگونه در مقابل آنها یا سکوت کردند یا حضور مردم را به گونه‌ای جهت دادن تا اهداف خودشان را دنبال کنند.

نماینده غرب هرمزگان خاطر نشان کرد: در طول تاریخ انقلاب کلام امام و مقام معظم رهبری فصل الخطاب بوده و ما در جریان حضور مردم در مراسم تشییع جنازه مشاهده کردیم که مقام معظم رهبری با ارسال پیامی این حضور را تأیید کردند.

جباری ادامه داد: ۲۷۰ شهیدی که در کشور تشییع شدن در دوران هشت ساله دفاع مقدس حماسه آفریدند و به درجه رفیع شهادت رسیدند و امروز نیز پس از گذشت سال‌ها موجب رقم خوردن حماسه‌ای دیگر شدند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس افزود: اگر امروز باب مذاکره‌ای باز شده و دیپلمات‌های ما می‌روند با خیالی آسوده پشت میز مذاکره می‌نشینند به همت حضور میلیونی مردم است که با انتخاب دولت این فرایند را بوجود آورده‌اند لذا کسی حق ندارد حضور مردم را مورد نقد قرار دهد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff