حضور پر شور در انتخابات نشان دهنده بصیرت و شعور ملی است
+ پ -
حضور پر شور در انتخابات نشان دهنده بصیرت و شعور ملی است

امام جمعه بندرخمیربا بیان اینکه حضور پر شور در انتخابات نشان دهنده بصیرت و شعور ملی است، افزود:آنچه مهم است اصل انتخابات و حضور حداکثری مردم در انتخابات است که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسین جهانگیری، امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با اشاره به نزدیک بودن انتخابات و شتاب گرفتن فعالیت های انتخاباتی ، گفت: آنچه مهم است اصل انتخابات و حضور حداکثری مردم در انتخابات است که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: تاکید مقام معظم رهبری نیز بر حضور پر شور مردم در انتخابات است و همه به ویژه مسئولین باید برای این حضور دغدغه داشته باشند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با تاکید بر اینکه نامزدها مصالح نظام را باید بر مصالح حزبی و گروهی ارجحیت دهند، اظهار کرد: ملت نیز باید انتخابات را یک تکلیف و یک آزمایش بزرگ بداند.

وی با بیان اینکه حضور پر شور در انتخابات نشان دهنده بصیرت و شعور ملی است، افزود: این حضور و حماسه مورد توجه دوست و دشمن است و از حساسیت های دشمنان، اهمیت موضوع را از نگاه ایشان می توان دریافت، لذا باید همه به آن توجه داشته باشیم و مصالح نظام را بر منافع جناحی و گروهی ترجیح دهیم و آن کسی که نتواند این را انجام دهد باید از صحنه انتخابات کنار برود.

حجت الاسلام و المسلمین حسین جهانگیری در ادامه با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت اظهار کرد: این هفته از اهمیت ویژه ای برخودار است، به دلیل اینکه اخوت و همدلی اسلامی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد؛ این هفته باید آغازی برای معاشرت صمیمانه تر در طول سال باشد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff