حضور پرشور مردم بشاگرد در یوم الله ۱۳ آبان
+ پ -
حضور پرشور مردم بشاگرد در یوم الله ۱۳ آبان

مردم بشاگرد با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه هم صدا با تمام نقاط ایران مرگ بر آمریکا را فریاد زدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  بشاگرد نیوز، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در سردشت بشاگرد همزمان با سایر شهرهای کشور در در بلوار امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان برگزار شد.

تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان امسال با فریاد رساتر و بلندتر مرگ بر آمریکا در سردشت و نقاط مختلف شهرستان بشاگرد، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار شد.

مراسم ویژه تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله ۱۳ آبان در سردشت بشاگرد از ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدا آغاز و تا میدان امام علی (ع) ادامه داشت.

حجت الاسلام صابر پروین رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد در این راهپیمایی گفت: امسال مراسم ۱۳ آبان ماه در ۳ نقطه شهرستان بشاگرد با حضور پرشور مردم برگزار شد.

حجت الاسلام پروین با بیان اینکه ۱۳ آبان در تقویم کشور به عنوان روز جهانی مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده است، افزود: این روز یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است.

وی ۱۳ آبان را در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس برای نظام اسلامی دانست و بیان کرد: باید با حضور در این مراسمات از کیان جمهوری اسلامی دفاع کنیم و به دشمن بفهمانیم که همه حول یک محور و در یک سنگر هستیم.

سرپرست تبلیغات اسلامی بشاگرد گفت: امروز روز اسلامی مبارزه با استکبار است، استکباری که با حرکت الهی امام راحل (ره) و ۳۶ هزار دانش‌آموز شهید و دانش‌آموزان شهید ۱۳ آبان رقم خورد و به‌پاس خون پاک این شهیدان ما امروز سربلند و سرافراز در مقابل استکبار جهانی که نماد عینی آن دولت آمریکا است، این روز را جشن می‌گیریم.

صابر پروین حضور در ایران را یک اندیشه خام برای دولت آمریکا دانست و افزود: فرمایشات امام راحل (ره)، درایت مقام معظم رهبری و اقدام به جای دولت سبب می‌شود که آن‌ها نتوانند به این اندیشه خام خود برسند.

حجت الاسلام پروین در جمع راهپیمایان شهر سردشت اظهار داشت: ۱۳ آبان به عنوان یک روز مهم و یوم الله است و اینکه از آن به عنوان یوم الله یاد می‌شود مبنای قرآنی دارد چرا که حرکت و نهضت امام خمینی(ره) شبیه نهضت پیامبران بود و در برابر طاغوت دوران ایستادگی و قیام کردند و بت بزرگ را شکستند.

وی افزود: ۱۳ آبان یوم الله است چرا که تاثیر زیادی در سرنوشت بشیریت دارد و این روز در تاریخ ایران به عنوان روز بزرگ ثبت شده و بت استکبار شکسته شد.

رئیس سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد در پایان از حضور پرشور مردم به ویژه دانش آموزان تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff