حضور هفت هزار زائر در بارگاه مطهر امامزاده نجم الدین (ع) بشاگرد در عید قربان+تصاویر
+ پ -
حضور هفت هزار زائر در بارگاه مطهر امامزاده نجم الدین (ع) بشاگرد در عید قربان+تصاویر

بارگاه مطهر امامزاده سید نجم الدین (ع) بشاگرد در روز عید قربان امسال میزبان بیش از هفت هزار نفر زائر از اقصی نقاط کشور بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، همه ساله هزاران نفر از شهرستان بشاگرد و دیگر شهرستانهای همجوار و همچنین استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و اصفهان برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان و آئین های محلی در کنار بارگاه مطهر امامزاده سید نجم الدین (ع) حاضر می شوند و درکنار یک دیگر این اعمال را بجا می آورند.

نماز عید قربان امسال نیز در جوار بارگاه حرم امامزاده سید نجم الدین (ع) به امامت حجت الاسلام شریف زاهدی در شهرستان بشاگرد برگزار شد.

در این مراسم بیش از هفت هزار نفر زائر در کنار بارگاه امامزاده نماز عید قربان را بجا آوردند، حضور نوجوانان و جوانان در این مراسم بسیار چشمگیر بود و با حضور خود بسیار صحنه وصف ناپذیری را بوجود آورده بودند.

بعد از اتمام نماز عید مردم بشاگرد از شهرها و روستاهای مختلف به روبوسی کردن باهم پرداختند که این صحنه نشان دهنده همدلی و دوستی این مردم است.

در پایان مردم گوسفندانی که برای قربانی آماده کرده بودند در قربانگاه بردند و با قربانی کردن گوسفندها نذر خود را ادا کردند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff