حضور مرکز بین المللی رشد قشم در نمایشگاه بین الملل فناوری و نوآوری تهران
+ پ -
حضور مرکز بین المللی رشد قشم در نمایشگاه بین الملل فناوری و نوآوری تهران

چهارمین نمایشگاه بین الملل فناوری و نوآوری INOTEX2015 با حضور شرکت های فعال مرکز بین المللی رشد قشم، از امروز و به مدت چهار روز در تهران برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، این نمایشگاه از امروز ۱۹ خرداد ماه به مدت چهار روز به همت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوی ریاست جمهوری، مرکز همکاری های فناوری و نوآوری و سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
بنا به این گزارش، مرکز بین المللی رشد قشم با حضور شرکت های ایده بنیان، مسن انرژی، افق امن، پرتو ایمن، آرمان سبک سازان، دادئا گرین، پارس رایان سیستم، رایکا افزار، اعتماد گستر و موسسه انجمن علمی پژوهشی سلامت بدن و شرکت های توانمند فناور از ٢٠ کشور دنیا و ۶٠ شرکت از ایران در این نمایشگاه، آخرین دستاوردها و نوآوری های فناورانه خود را در حوزه های IT، نفت، گاز، پتروشیمی، بیوتکنولوژی، فناوری نانو، انرژی تجدیدپذیر و … به نمایش خواهند گذاشت.
هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی مردم و متخصصین با فناوری و تکنیک های جدید در سطح جهانی، بالابردن سطح کمی و کیفی تولید و آشنا ساختن کشورهای مختلف با امکانات و استعدادهای دیگر کشورها می باشد.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه امروز با حضور شرکتهای حاضر در نمایشگاه، سفرای کشورهای شرکت کننده، مدیران شرکتهای عضو پارک ها و مراکز رشد و مسولین عالی رتبه معاون اول رییس جمهور، معاون علمی فناوری رییس جمهور، وزیر علوم تحقیقات فناوری و … برگزار شد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff