حضور مردم در راهپیمایی۲۲بهمن تکلیف شرعی است/ ایام الله۲۲ بهمن معادلات دشمنان رابرهم زد
+ پ -
حضور مردم در راهپیمایی۲۲بهمن تکلیف شرعی است/ ایام الله۲۲ بهمن معادلات دشمنان رابرهم زد

عالم اهل سنت هرمزگان اظهار کرد:حضور چشمگیر وهمه جانبه مردم در انتخابات تکلیف شرعی و جوابی قاطع به کینه توزی ، یاوه گویی وتوطئه های دشمنان است.

شیخ حسین بازماندگان، امام جمعه اهل سنت بندرپل  در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با تاکید بر حضور مردم استان در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: مردم ایران و استان هرمزگان از هرنژاد وقبیله وهرقوم ومذهب وفارغ از هرتفکروتعلق سیاسی همچون سالهای گذشته در راهپیمایی ۲۲بهمن به عنوان تجلی نمایش بزرگ وحدت اقتدار و همکاری و تعاون اسلامی شرکت نمایند.

 

رئیس شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر افزود:۲۲بهمن یاد آور حماسه بزرگ و تاریخ ساز ملت شریف و همیشه درصحنه و انقلابی ایران اسلامی است که نه تنها در برگ زرین تاریخ کشور عزیزمان ماندگار شده بلکه در تاریخ معاصر جهان به ثبت رسید.

 

بازماندگان اظهار کرد:  یوم الله ۲۲بهمن عید اکبر و سالروز پیروزی حماسه عظیمی است که زن و مرد ایرانی ،پیر و جوان، شهری و روستایی و دریک کلام ملت متدین و آزاد اندیش ایران آن را با آگاهی ووحدت کلمه تحت هدایت رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)وبا شعار استقلال آزادی وجمهوری اسلامی خلق نمود.

 

وی تصریح کرد:۲۲بهمن امسال در نزد ما ایرانیان سرافراز از جایگاه ویژه وحساسی برخورداراست چرا که باردیگر مهر تأیید بر نهضت اسلامی سال ۵۷و ادامه یافتن آن در دهه چهارم انقلاب اسلامی خواهیم زد.

 

امام جمعه بندرپل حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن که تکلیف شرعی و الهی است، بیان داشت: تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام خمینی و بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری، عزم ، عزت و عظمت ملت سر افراز ایران اسلامی را به نمایش همگان ویاوه گویان قلدر مآب شرق و غرب در می آورند و برای نشان دادن عظمت وعزت و شوکت ایران مقتدر اسلامی وحفظ ثبات و امنیت این نظام مقدس از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهند کرد.

 

رییس شورای روحانیت شهرستان بندرخمیرگفت:تمامی روحانیون اهل سنت شهرستان بندرخمیریکدل و یکصدا همگام با ملت غیور ایران اسلامی در روز ۲۲بهمن در راهپیمایی این روز باشکوه شرکت نموده و انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی و نوکرانش نظیر اسراییل و منافقین کور دل اعلام می دارم.

 

وی تاکید کرد:  حضور چشمگیر وهمه جانبه مردم  در انتخابات تکلیف شرعی  و جوابی قاطع به کینه توزی ، یاوه گویی وتوطئه های دشمنان می باشد.

عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: ملت شریف ایران اطمینان داشته باشند مشارکت  یأس و ناامیدی بدخواهان و دشمنانمان افزایش خواهد یافت.

بازماندگان خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن عید ملی است برای ما پس همه باهم یکدل ویکصدا باحضور گسترده وپرشور در این راهپیمایی عظیم معادلات بین المللی دشمنان را بر هم زده و آنها را روسیاه و مأیوس خو اهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff