تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 149718
تاریخ انتشار:جمعه ۰۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

حضور مردم در راهپیمایی ۹ دی توطئه های دشمنان را خنثی کرد/۹ دی تجلی روح دیانت بر دل مردم بود/ خطوط هوایی ایران امن ترین خطوط هوایی جهان است

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم، حجت الاسلام صادقی، امام جمعه موقت حاجی آباد با اشاره به روز حماسی ۹ دی ماه ۸۸ گفت: ملت ایران با حرکت خود جوش  و اعتقاد خود که از انقلاب نشات گرفته به فریب خوردگان و ساده اندیشان  فهماندند که ملت ایران همیشه پشتیبان […]

حضور مردم در راهپیمایی ۹ دی توطئه های دشمنان را خنثی کرد/۹ دی تجلی روح دیانت بر دل مردم بود/ خطوط هوایی ایران امن ترین خطوط هوایی جهان است

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم، حجت الاسلام صادقی، امام جمعه موقت حاجی آباد با اشاره به روز حماسی ۹ دی ماه ۸۸ گفت: ملت ایران با حرکت خود جوش  و اعتقاد خود که از انقلاب نشات گرفته به فریب خوردگان و ساده اندیشان  فهماندند که ملت ایران همیشه پشتیبان ولی فقیه زمان خویش است.

صادقی افزود: بدون بصیرت و آگاهی مردم به مسائل زمان خویش نمی توانست دوست را از دشمن تشخیص داد و سران فتنه ۸۸ به علت بی بصیرتی از مقام بالای خود سقوط کردند.

وی با اشاره به تصویب دو ققانون جدید توسط مجلس، تصریح کرد: ترجمه، تکثیر نشریات و تصویب قانون حمایت از هنر و هنرمندان است.

وی در ادامه با تاکید براین موضوع که هر کتابی نباید اجازه نشر پیدا کند،تاکید کرد: آثاری که بتواند زمینه اصلاح را در فرد ایجاد کند باید اجازه تکثیر پیدا کند و از هر هنر و هنرمندی هم نمی شود حمایت کرد چه هنرمندی که فیلم سینمایی تولید کند ؛اگر یک هنرمند اثر پرمحتوایی و مطلوبی داشته باشد و یا ناشری کتابی ارزنده نوشته باشد باید از آن حمایت کرد و به اثر این هنرمند بها داد.

حضور عظیم مردمی در ۹ دی تجلی بارز از هویت و معاهیت انقلاب است

به گزارش هرمز به نقل از مروارید نیوز، آیت الله رکنی، امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت : ۹ دی روزی بود که مردم ایران خروشیدن و با تمام معنا به صحنه آمدند و به دشمنان این نظام فهماندن بر خلاف تبلیغات فتنه گران و حامیان خارجی شان مردم از عزم و اراده دینی مستحکمی برخوردارن.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه در ادامه گفت : مردم وقتی دیدن فتنه گران نه تنها به رأی در انتخابات بلکه به مقدسات و امور دینی هم حمله بردن و در عصر عاشورا آن فتنه را کامل کردن به صحنه آمدن و با بصیرت عمل کردند.

آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه اذعان داشتند حضور عظیم مردمی در ۹ دی سال ۸۸ تجلی بارز از هویت و معاهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دل مردم است.

وی در ادامه گفت : مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) با صبر و تحمل و متانت خاصی این فتنه را خنثی کردن .

ایشان با اشاره به سران فتنه گفتند فتنه گران در سال ۸۸ زمینه را برای دخالت دشمنان آماده کردن ولی باز مردم با بصیرت و هوشیاری و درایت خود این فتنه را در نطفه خفه کردن.

 

۹دی انقلاب اسلامی را بیمه کرد

به گزارش هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی در خطبه های این هفته نماز جمعه کیش با اشاره به حماسه تاریخی ۹ دی تاکید کرد: ۹دی روز غیرت ایرانی در دفاع از اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی است.
وی افزود: مردم ۸ ماه در مقابل فتنه صبور کردند؛ فتنه ۸ ماه کشور را در نوردید و مثل شب سیاه در حال گسترش بود.
خطیب جمعه کیش اظهار داشت: نیوهای مومن و انقلابی همچون سپاه، نیروهای امنیتی و انتظامی و اطلاعاتی همه دست به دست هم دادند که تا حد توان فتنه را مهار کرده و با متانت و بردباری ۸ ماه مقاومت کرده و سرانجام فتنه را در نطفه خفه کردند.
وی تصریح کرد: شبکه های بیگانه یکی پس ازدیگری بر این حادثه خوشبین بوده و هر روز بر طبل جنگ می نواختند و مرتب تبلیغ می کردند که پیروزی نزدیک است و جمهوری اسلامی نمی تواند در مقابل این فتنه مقاومت کند.
علیدادی با اظهار تاسف از حضور برخی شخصیت هایی که در تاریخ انقلاب حضور در این فتنه خاطر نشان کرد: آنقدر حجم فتنه بالا بود که این افراد یا مرعوب شده یا تحت تاثیر سران فتنه قرار گرفته بودند.
وی افزود: در فضایی کاملاً غبار آلود، مردم بصیر، هوشیار و فهیم بر تمامی این حادثه ها و فتنه ها خط بطلان کشیده و نشان دادند که هر زمان فتنه و فتنه گران در مقابل انقلاب، اسلام و مقدسات بایستند با هر حجمی که باشد مردم در مقابل آن ایستاده و آن را خنثی می کنند.
خطیب جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک سالروز استقرار سپاه در فرودگاه های کشور به فرمان امام خمینی(ره) گفت: سپاه حفاظنت هوایی یکی از خدمات بزرگ سپاه به نظام اسلامی است.
وی ادامه داد: سپاه زمانی به فرمان امام خمینی (ره) حفاظت امنیت هوایی کشور را در دست گرفت که هواپیماهای ما یکی پس ازدیگر ربوده می شد و خطوط هوایی پس از پیروزی انقلاب ناامن شده بود. از آن تاریخ تا کنون ده ها توطئه برای ربایش هواپیماهای ما به همت این عزیزان خنثی شده است.
حجت الاسلام علیدادی تاکید کرد: در حال حاضر خطوط هوایی جمهوری اسلامی ایران از امن ترین خطوط هوایی جهان است.
وی با اشاره با مانور نیروهای مسلح کشور اظهار کرد: امروز شاهد مانور ارتش و غرور و افتخاری که این عزیزان به تصویر می کشند هستیم و دنیا شاهد قدرت و عظمت جمهوری اسلامی است.
امام جمعه کیش همچنین به سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی به دستور امام خمینی(ره) اشاره کرد و یادآور شد: یکی از برکات بزرگ این انقلاب تشکیل نهضت سوادآموزی است که در کشور به خصوص در روستاهای محروم موثر بوده و یکی از نهادهای ارزشمند بعد از پیروزی انقلاب است و مخلصانه در این راه تلاش کرده است.
حجت الاسلام علیدادی در خطبه های این هفته نماز جمعه با تاکید بر رعایت تقوی الهی به نقش پیامبر الهی در تمدن جامعه انسانی اشاره کرد و گفت: پیامبر گرامی اسلام(ص) در جامعه عقب مانده آن زمان که ضد ارزشها جای ارزش ها را به خود اختصاص داده بودند به فرموده قران عمل کرده و توانستند ارزش ها را به جامعه بازگردانده و انسان هایی ویژه، سلحشور، عادل، شجاع و اهل ایثار و گذشت بسازد جامعه ای که تا انتهای تاریخ بشری پیشروترین و منطقی ترین و مهمترین جامعه بشری خواهد بود.
وی اعتقاد به توحید و یگانگی خداوند را اولین دستور از دستورالعمل های پنجگانه قران کریم که در سوره شعرا ذکر شده است عنوان کرد و افزود: توحید مهمترین اصل در اصول دینی است و پس از آن دعوت از خویشان و خانواده در ابتدای امر به پیامبر به عنوان دومین دستورالعمل تاکید شده است و این بدان معنا است که باید هر کاری را از جامعه کوچک آغاز کرد تا سپس گسترده تر شده و به تمام جامعه سرایت داده شود.
علیدادی برائت از کسانی را که عصیان کرده و در مقابل دعوت پیامبر مخالفت کرده بودند چهارمین اصل از دستورالعمل های قران به پیامبر گرامی اسلام(ص) خواند و ادامه داد: توکل اصل بسیار مهمی است که خداوند در قرآن کریم از پیامبر خواسته است که در مقابل سختی ها و توطئه های دشمنان این اصل مهم را رعایت کرده و به خداوند رحمان و رحیم توکل کند.
حجت الاسلام علیدادی امام جمعه کیش در بخش دیگری از خطبه های امروز نماز جمعه کیش با تذکر به برخی از مسئولین ابراز داشت: مردم ما در تمام صحنه های انقلاب در خط مقدم ایستاده و مبارزه کرده اند و مسئولان باید قدر این مردم را دانسته و درهای خود را به روی مردم باز کرده و با محبت با مردم برخور کنند
وی تصریح کرد: در برخی گزارشات واصله گفته شده است که در برخی از ادارات دیدار مسئولین برای مردم بسیار سخت شده است.
نماینده ولی فقیه تاکید کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و شان و جایگاه بسیار رفیعی دارند که باید با احترام و تکریم با تک تک مردم برخورد کرد.
وی اضافه کرد: در برخی اوقات از ابتدا تا انتهای وقت اداری مسئولین در حال شرکت در جلسات هستند و مردم در پاسخ به مشکلات خود می شنوند که آقایان در جلسه هستند.
علیدادی از مسئولین درخواست کرد با تنظیم ساعت جلسات بخشی از زمان اداری را به رسیدگی به مشکلات مردم اختصاص داده یا ساعت جلسات را پس از ساعات اداری قرار دهند.
حجت السلام علیدادی با تسلیت شهادت امام حسن عسگری(ع) و شهادت آیت الله غفاری در دوران ستم شاهی به روز امامت ولی عصر (عج) اشاره و اظهار امیدواری کرد با ظهور منجی عالم بشریت چشمان خسته و منتظر مظلومان به عدالت حضرت روشن شود.
نماز جمعه این هفته کیش به امام حجت الاسلام علیدادی و با حضور مردم مومن و خداجوی کیش و مسئولان در مسجد خاتم الانبیاء (ع) برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=149718
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,478 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی