حضور فرماندار ویژه میناب در جمع حفاظ قرآنی روستای کشپیری
+ پ -
حضور فرماندار ویژه میناب در جمع حفاظ قرآنی روستای کشپیری

فرماندار ویژه میناب در جمع حفاظ قرآنی روستای کشپیری گفت: کسانی که در روزهای اخیر چهره شهرستان را به عنوان شهر قاچاق به مردم معرفی کردند بیایند و این چهره های نورانی را به همه کشور نشان دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب در جمع حفاظ قرآنی روستای کشپیری گفت: کسانی که در روزهای اخیر چهره شهرستان را به عنوان شهر قاچاق به مردم معرفی کردند بیایند و این چهره های نورانی را به همه کشور نشان دهند.

photo_2016-06-10_10-01-40

 

ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب به همراه حبیب الله سهرابی فرمانده ناحیه میناب و جمعی از مسئولان محلی از بخش سندرک بازدید و از طرح های عمرانی سرکشی کردند.

 

photo_2016-06-10_10-01-45

فرماندار با حضور فرمانده سپاه شهرستان و تعدادی از مسئولان امر از چندین طرح نیمه تمام  در بخش سندرک بازدید و قول همکاری در پیگیری اتمام آنها داد .

 

وی گفت: با اجرای کامل طرح های مختلف نیمه تمام می توان در زمینه ها و بخش های مختلف زمینه فعالیت را برای افراد بوجود آورد و مردم می نوانند از آنها استفاده کنند .

 

نخعی با اشاره به اینکه هدف دولت اتمام طرح های نیمه تمام در شهر و مناطق روستایی مربوط به دستگاه های مختلف است از تلاش های بعمل آمده قدردانی کرد .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff