حضور عاشورایی مردم، 9 دی را ماندگار کرد / بصیرت مردم سبب یاس و ناامیدی دشمنان نظام است
+ پ -
حضور عاشورایی مردم، ۹ دی را ماندگار کرد / بصیرت مردم سبب یاس و ناامیدی دشمنان نظام است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک گفت: حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه سال ۸۸ سبب شد تا این روز در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» ماندگار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه؛ سرهنگ حسین درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه گفت: حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه سال ۸۸  سبب شد تا این روز در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» ماندگار شود.

 

وی افزود: این حماسه تاریخی در حافظه این ملت باقی می‌ماند و برای همیشه آیندگان می‌فهمند که چگونه این ملت، صلابت و قدرت خود را به نمایش گذاشت زیرا مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و هرگز در میان گرد و غبار، راه را گم نمی کنند و دست از ولایت فقیه بر نمی دارند.

 

سرهنگ درویشی بیان کرد: حضور دهها میلیونی مردم محاسبات دشمن را به هم ریخت، محاسباتی که با همکاری و برنامه‌ریزی دشمنان و عده‌ای مردود شده در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود، اما در این حضور حماسی، یک بار دیگر امت اسلامی با بصیرت عمل کرد و سبب یاس و ناامیدی دشمنان نظام شد.

 

وی این روز را یک سند پر افتخار برای ملت عزت آفرین ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: این حماسه و حضور به همه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی این نکته را گوشزد کرد که هر طرحی که بر علیه نظام اسلامی تدوین شود با مشت آهنین این ملت بزرگ خنثی شده و ملت هیچ گاه حاضر نخواهد شد که حریم ولایت فقیه و علی زمان خود را همچون کوفیان بی بصیرت تنها گذارند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک در پایان یادآور شد: برخی از فتنه‌گران حتی با گذشت هفت سال هنوز از اعمال فتنه‌‌انگیز خود توبه نکرده‌اند و دشمنان در این برهه از انقلاب، اقتدار نظام اسلامی و اتحاد مردم را هدف قرار داده اند اما بصیرت و حضور همه جانبه مردم در تمام عرصه‌ها باعث می شود تا تمام نقشه‌های آنان به شکست بیانجامد.

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff