حضور در راهپیمایی روز قدس نشانه آزادی خواهی ملت های مظلوم است
+ پ -
حضور در راهپیمایی روز قدس نشانه آزادی خواهی ملت های مظلوم است

خطیب نماز جمعه بندرعباس با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، عنوان کرد:ما مردم ایران به عنوان یک انسان و مسلمان در برابر ظلم سکوت نخواهیم کرد و آزادی ملت ها را خواستاریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، آیت الله نعیم آبادی،نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در خطبه های نماز عبادی و سیاسی بندرعباس با بیان اینکه نیروی انسانی بزرگترین سرمایه هر کشور است، گفت:نیروی جوان و جمعیت انسانی برای کشور ها با ارزش تر از چاه نفت است و اینکه در گذشته به فرزند کمتر تبلیغ می شد اشتباه بود.

 

وی اظهار کرد:سرمایه ای بالاتر از نیروی انسانی نیست و جامعه باید جوان باشد لذ ا همه دستگاهها باید برای پرورش نیروی انسانی تلاش کنند و جامعه را به آرامش برسانند.

 

نعیم آبادی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی مردم در راهپیمایی روز قدس افزود:مردم به خیابان آمدند تا با فریادشان و حمله به اسرائیل، ریشه فساد در دنیا را از بین ببرند.

 

وی تصریح کرد:رژیم غاصب صهیونیست مردم بی دفاع فلسطین را با ظلم و ستم از سرزمین خودشان بیرون راندند و قوم بی سرزمین یهود را جایگزین فلسطینیان کرده اند.

 

خطیب نماز جمعه بندرعباس با بیان اینکه سالهاست که فلسطینیان در بدترین شرایط و در آواره به سر می برد،تاکید کرد: ما هرسال در روز قدس فریاد برائت از مشرکین را سر خواهیم داد و حرفمان این است که تمام فلسطینیان در انتخابات آزاد شرکت کنند و برای آزادی و سرزمینشان تصمیم بگیرند.

 

وی با اشاره به حمله نظامی عربستان صعودی به سرکردگی اسرائیل به مردم مسلمان یمن،عنوان کرد:ما مردم ایران به عنوان اینکه انسان و مسلمان هستیم در برابر ظلم سکوت نخواهیم کرد و آزادی ملت ها را خواستاریم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff