حضور در جشنواره‌های میادین بین المللی نتیجه کار گروهی عکاسان جنوب کشور است/ انتقاد از تعطیلی دو ساله جشنواره عکس اردیبهشت هرمزگان
+ پ -
حضور در جشنواره‌های میادین بین المللی نتیجه کار گروهی عکاسان جنوب کشور است/ انتقاد از تعطیلی دو ساله جشنواره عکس اردیبهشت هرمزگان

رئیس انجمن عکاسان بستک تعامل هنرمندان جنوب کشور را موفقیت هنری دانست و گفت: هنرمندان جنوب کشور از توانمندی خوبی برخوردار هستند و می‌توانند در میادین بین المللی حضور پیدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، سبحان جامه‌دار رئیس انجمن عکاسان بستک و دبیر گردهمایی عکاسان جنوب کشور در مراسم افتتاح این مراسم ، اظهار کرد: هنرمندان عکاس جنوب کشور با همه توانمندی‌هایی که دارند اما متأسفانه به جایگاه واقعی خود در سطح کشور نرسیده‌اند.

 

وی اضافه کرد: جشنواره‌های عکس استانی ظرفیت خوبی را برای حضور هنرمندان و سنجش میزان آمادگی آنان ایجاد می‌کند لذا با تعامل بین بخشی باید زمینه مشارکت همه هنرمندان فراهم شود.

 

رئیس انجمن عکاسان بستک ضمن ابراز تأسف از تعطیلی دوساله جشنواره عکس اردیبهشت هرمزگان ، خاطرنشان کرد: جشنواره‌ها برند و نشانه‌ای از سبک فعالیت هنری در استان به شمار می‌روند لذا نباید اینگونه موقعیت‌ها از دست برود یا با تعطیلی چند ساله مواجه شود.

 

جامعه‌دار همچنین اظهار کرد: امسال بیش از چهار استان کشور در گردهمایی عکاسان جنوب کشور در بستک حضور دارند که عمده آنها هنرمندان مطرح عکس به شمار می‌روند و ما این حضور را نشانی از اهتمام آنان و اعتماد به اساتید دعوت شده می‌دانیم.

 

وی ضمن تقدیر از استاد بردیا سعادت، استاد صدیقی و استاد انصاریان به عنوان پیشکسوتان عکس کشور ، گفت: حضور این سه استاد گرانقدر در گردهمایی به غنای فعالیت هنری افزوده است و می‌توان با وجود این بزرگان عکاسی کشور به بهبود دانش عکاسی در بین عکاسان جنوب کشور امیدوار بود.

 

یادآور می‌شود؛ همایش عکاسان جنوب کشور از امروز دوشنبه فعالیت خود را در بستک آغاز کرده و تا سه شنبه شب ادامه خواهد یافت.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff