حضور در تشییع شیمون پرز لکه ننگی در کارنامه محمود عباس / تشکیلات خودگردان فلسطین با جمهوری اسلامی یکرنگ نیستند
+ پ -
حضور در تشییع شیمون پرز لکه ننگی در کارنامه محمود عباس / تشکیلات خودگردان فلسطین با جمهوری اسلامی یکرنگ نیستند

امام جمعه شهرستان قشم گفت : حضور رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در تشییع شیمون پرز لکه ننگی در کارنامه وی است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل ازقشم آزاد ، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم ،با اشاره به اینکه آزادی خواهان و مظلومان جهان از مرگ شیمون پرز خوشحال شدند ، اظهار کرد : در حالی که جمهوری اسلامی ایران نسبت به مسئله قدس و فلسطین نگاه بلند و جهانی دارد و این کشور را پاره  تن اسلام می داند اما مسئولان تشکیلات خودگردان با جمهوری اسلامی صاف و یکرنگ نیستند.

وی افزود : حضور رئیس تشکلات خودگردان فلسطین در تشییع جنازه شیمون پرز ، رئیس سابق رژیم صهیونیستی یک لکه ننگ در کارنامه وی می ماند .

امام جمعه قشم با بیان اینکه محمود عباس با این عمل خود چهره خبیث خود را به نمایش گذاشت و نشان داد دنباله روی یاسر عرفات رئیس سابق این تشکیلات است. ، اظهار کرد : این چهره ملعون که خداوند او را با موالیانش محشور نماید به جای اظهار خوشحالی از مرگ جلاد قانا در مراسم تشییع جنازه وی شرکت کرد و با نتانیاهو و همسر شیمون پرز ابراز همدردی کرد.

وی بیان کرد : البته مرگ این جلاد موجب شد شرکای منطقه ای و جهانی رژیم صهیونیستی که همانند وی خوی انسان کشی دارند و کودکان و زنان بی گناه را در نقاط مختلف جهان به قتل می رسانند متاثر شوند .

این در حالی است که گروه های فلسطینی مشارکت رئیس تشکلات خودگردان فلسطین در تشییع جنازه شیمون پرز را به شدت محکوم کرده و جنبش حماس تاکید کرده است : «مشارکت رئیس تشکیلات خودگردان در تشییع جنازه شیمون پرز جنایت کار، نادیده گرفتن خون ملت فلسطین و تشویق دیگران برای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صیهونیستی است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff