حضور حماسی مردم هشت بندی در استقبال از شهدای غواص
+ پ -
حضور حماسی مردم هشت بندی در استقبال از شهدای غواص

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم تدفین شهدای گمنام در هشتبندی میناب گفت: مردم شهر هشتبندی میناب با حضور و استقبال از شهدای غواص حماسه ای دیگر را رقم زدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب، سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم تدفین شهدای غواص در هشتبندی میناب در جمع مردم ولایتمدار این منطقه گفت: شهدا درس آزادگی ،استقامت و ایثار را به معنای واقعی به ما نشان دادند.

 

وی با بیان اینکه مردم استان هرمزگان با استقبال پرشور خود حماسه ای دیگر آفریدند عنوان داشت: مردم شهید پرور هشتبندی میناب نیز در این استقبال گرم و باشکوه مستثنی نبوده و با حضوری پررنگ  در تشییع پیکر شهدا سهم بسیار زیادی را داشتند.

 

وی با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی و با بیان اینکه عملیات کربلای ۴ در دی ماه سال ۶۵ در منطقه ام الرصاص شروع شد و شهدای بسیاری در این عملیات تقدیم انقلاب گردید عنوان داشت: در این عملیات که شهیدان بسیاری از جمله شهدای غواص بدست ناجوانمردانه دولت بعثی به شهادت رسیدند، مظلومیت آنها با دست هایی بسته هم اکنون نشان داده شد.

 

وی در ادامه افزود: در واقع مظلومیت این شهدا مظلومیت اباعبدالله حسین(ع) و یاران باوفایشان در کربلا است که تا آخرین نفس های خود جلوی پرچم کفر ایستادند و اکنون بعد از گذشت ۱۹ سال از عملیات کربلای ۴ می بینیم که چطور عاشقانه بر دستان مردم وفادار و ولایی تشییع می شوند.

 

سردار ترابی  بیان داشت: درود بر مردم ولایتمدار و شهید پرور شهر هشتبندی که حضور خود را خالصانه نشان داند، و با استقبال از شهدای غواص حماسه ای دیگر را رقم زدند و نشان دادند که پشت ولایت فقیه و در دفاع از کشور و میهن خود ثابت قدم و استوار هستند.

 

وی با بیان اینکه بعد از گذشت ۳۰ سال از جنگ تحمیلی مردم هنوز حال و هوای آن دوران را فراموش نکرده اند گفت: پیام ما به شهدا این است که ما اجازه نخواهیم داد که دشمن نگاهی چپ به ملت ایران و مقدسات جمهوری اسلامی بیندازد، ما تا آخرین نفس راه شهدا را ادامه خواهیم داد و پشتیبان ولایت فقیه تا آخرین قطره خون خود خواهیم بود.

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff