حضور حماسی در راهپیمایی22 بهمن مقدمه حماسه انتخابات است
+ پ -
حضور حماسی در راهپیمایی۲۲ بهمن مقدمه حماسه انتخابات است

فرماندار حاجی آباد اظهار کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پیش مقدمه ای برای خلق حماسه ای دیگر به نام انتخابات هفتم اسفندماه است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام موئینه ، مدرس حوزه علمیه  حاجی آباد با بیان اینکه شهید مطهری  سه ویژگی ایمان به خدا،ایمان به هدف و ایمان به مردم را رمز موفقیت حضرت امام (ره)داشت، گفت : امام راحل به ملت ایران ایمان داشت و می دانست که ایرانی مسلمان وقتی بخواهد می تواند،لذا بر عزم راسخ خود ایستادگی نموده و هیچ سد و مانعی جلودارش نبوده و باعزمی سترگ حماسه ای بزرگ خلق نمود.

 

موئینه اظهار کرد : سه ویژگی ایمان به خدا،ایمان به هدف و ایمان به مردم دروجودحضرت امام خمینی (ره) باعث شدامام در مقابل دژخیمان طاغوتی بایستدو پیروز شود.

وی با اشاره به ایمان به مردم را شجاعت و شهادت طلبی مردم ایران افزود : امام راحل می دانست که هیچ سدی مانع خواسته مردم ایران نمی شود.

 

 

این مدرس حوزه خاطرنشان کرد : موفقیت امروز ما در عرصه های مختلف علمی از جمله صنایع موشک سازی ، نانو و هسته ای خود گواه و سندی بر این سخن ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) است.

 

فرماندار شهرستان حاجی آباد با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز۲۲بهمن اظهار کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پیش مقدمه ای برای  خلق حماسه ای دیگر به نام انتخابات هفتم اسفندماه است .

 

جهانگیری لغو تحریم ها و موفقیت دیپلماسی ایران اسلامی در مقابل دنیا که با رهنمودهای مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای (مدظله)،تدبیر ریاست جمهورو تلاش های مستمر تیم مذاکره کننده شکل گرفته را نتیجه  هم دلی و همزبانی ملت غیورایران اسلامی دانست.

 

به مناسبت دهه مبارک فجرجشن انقلاب با حضور فرماندار،رئیس اداره آموزش و پرورش ،مسئولین ادارات و نهادهای نظامی و انتظامی به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش و ستاد دهه فجر شهرستان در محل پارک دولت این شهرستان برگزارگردید.

IMG_0072 IMG_0057 IMG_0066

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff