حضرت زهرا الگوی بی بدیل در مقابل پروژه گسست فرهنگی دشمن است
+ پ -
حضرت زهرا الگوی بی بدیل در مقابل پروژه گسست فرهنگی دشمن است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرخمیر حضرت زهرا(س) را الگوی بی بدیل زنان مسلمان دانست و گفت: حضرت زهرا(س) مقام ارزشمندی در پیشگاه خداوند دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری لوار، حجت الاسلام محمد صحرانشین سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرخمیر در نشت هماهنگی برنامه‌های ایام فاطمیه ، اظهار داشت: حضرت زهرا(س) با توجه به توجهات ویژه پیامبر به ایشان از جایگاه ویژه‌ای در جهان اسلام برخوردار هستند لذا روایات و آیات مبیّن این موضوع هستند.

 

وی اضافه کرد: وظیفه ما به عنوان مبلغان دینی معرفی شخصیت و جایگاه آن حضرت است زیرا در جهانی که فرهنگ گسست ارزش‌ها توسط برخی جریان‌های فکری در حال برنامه‌ریزی هست این الگو می‌تواند جهان بشریت را نجات بدهد.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرخمیر همچنین اظهار کرد: قرآن و روایات با ترسیم ابعاد مختلف شخصیت حضرت زهرا(س) بهترین الگوی رفتاری را به جهان به ویژه زنان مسلمان ارائه فرموده‌اند لذا باید تلاش کرد در ایام فاطمیه این ابعاد بیشتر خودنمایی کند.

 

صحرانشین یکی دیگر از جنبه‌های مهم زندگی حضرت زهرا(س) را عصمت ایشان دانست و تصریح کرد: عصمت موضوعی است که کوچکترین خدشه‌ای نمی‌تواند به آن وارد شود لذا ائمه معصومین و حضرت زهرا(س) به عنوان معصومین قول، رفتار، عمل و کردار آنان می‌تواند الگوی بی بدیل باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های ایام فاطمیه شهرستان گفت: ایام فاطمیه طبق روال سال‌های گذشته با حضور هیأت‌های مذهبی و با شکوه هر چه تمام برگزار خواهد شد.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرخمیر اعزام مبلّغ به مناطق مختلف شهرستان، برگزاری نشست‌هایی با موضوع فاطمیه، برگزاری گفتمان‌های دینی و بصیرتی، نصب پلاکارد و بنر و برپایی ایستگاه‌های صلواتی را از مهم‌ترین برنامه‌های ایام فاطیمه شهرستان خمیر دانست.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff