نظارت خود مردم بر صندوق های رای حسن انتخابات است/خلق حماسه ای دیگر با حضور حداکثری مردم در انتخابات
+ پ -
نظارت خود مردم بر صندوق های رای حسن انتخابات است/خلق حماسه ای دیگر با حضور حداکثری مردم در انتخابات

حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و انتخاب نمایندگانی صالح، با تقوا و معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه، راهکاری مناسب برای صیانت از ارزشهاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری زنان استان هرمزگانسوریاس ؛  سازمان بسیج جامعه زنان استان هرمزگان  با صدور اطلاعیه‌ای از مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار خلیج همیشه فارس هرمزگان برای خلق حماسه ۷ اسفند دعوت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت سرفراز ایران اسلامی در مقطعی حساس از تاریخ انقلاب اسلامی ایران ، در آستانه انتخاباتی سرنوشت ساز قرار دارد و از دیگر سو بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همراهی آشکار معاندین داخلی ماههاست سعی دارند با تبلیغات منفی از  حضور مردم در انتخابات بکاهند و  به یقین حضور حماسی مردم در انتخابات پیش رو نقش موثری در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قطع امید فتنه گران خواهد شد و با حضور حداکثری مردم در انتخابات حماسه‎ای دیگر توسط ملت همیشه بیدار ایران اسلامی خلق خواهد شد.

 

رسانه های بین المللی در همه حوزه های مجازی و غیرمجازی چند ماه است که سرگرم مأیوس کردن و جلوگیری از مشارکت مردم در تعیین سرنوشتشان هستند ؛ حتی در این زمینه از هتاکی و بی حرمتی نسبت به مردم انقلابی و شخصیت های ولایی نیز دریغ نکردند؛ اما ان شاءالله در ۷ اسفند ۱۳۹۴  تودهنی محکم ملت به جهانخواران و قلدران بین المللی نشان خواهد داد که سیاست های پلید استکباری آن ها نمی تواند خللی ایجاد کند بلکه باعث پیوستگی و وحدت بیشتر ملت ، حول محور ولایت و دین مبین اسلام خواهد شد.

 

در این اطلاعیه آمده است: انتخابات بستری است برای محقق شدن مردم سالاری دینی و معیاری برای ارزیابی جایگاه و میزان نقش آفرینی مردم در نظام‌های‌ مذهبی- سیاسی، مشروط بر این که انتخاب‌کنندگان با بصیرت و آگاهی گزینه‌های مد نظر خویش را انتخاب نمایند.از این طریق است که مردم در عرصه‌های تصمیم گیری، اجرا و نظارت نقش آفرینی می‌نمایند. بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام(ره)، به حق مجلس را در رأس امور می‌دانستند.
این اطلاعیه می‌افزاید: هر دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دورۀ انتخابات مجلس خبرگان رهبری حادثه بزرگ است  که دشمنان انقلاب با تبلیغات فراوان به آنها چشم دوخته اند تا بتوانند ملت ما را از رهبری انقلاب جدا کنند، اما ملت عزیز، آگاه و غیور ما پاسخ محکمی به تبلیغات آنها خواهند داد و به تعبیر مقام معظم رهبری، سیلی سختی به چهره آنها  خواهند نواخت .

 

در این اطلاعیه آمده است:  مردم ولایتمدار هرمزگانی  بار دیگر با لبیکی کوبنده تر به ندای رهبر و مقتدای خود ، با حضور آگاهانه و مثال زدنی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دورۀ انتخابات مجلس خبرگان رهبری در پای صندوق‌های رأی را رأی به ولایت‌مداری ؛ استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی، رأی به شهدای هسته ای و مدافع حرم و پاسداشت خون تمامی شهدا، رأی به بی‌اثر بودن نفوذ و با انتخاب افراد با تقوا و مؤمن ، کاردان و متخصص، امین و دلسوز، بینش اسلامی و را در روز ۷ اسفند ماه در پای صندوق‌های رأی به اثبات رسانده و با رأی آگاهانه نمایندگان بابصیر و ولایت‌مدار را برای حضور در عرصه های حساس نظام انتخاب کنند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff