حزب الله یاور مظلومان و ستمدیدگان و خاری در چشم رژیم صهیونیستی است
+ پ -
حزب الله یاور مظلومان و ستمدیدگان و خاری در چشم رژیم صهیونیستی است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: جای تاسف و نگرانی است که امروز شورای همکاری خلیج‌فارس حزب‌الله لبنان که مهمترین هدف آن برقراری عدالت ، دوری از خشونت، جنگ ، خون ریزی و کمک به مظلومانه و یاور ستمدیدگان است در کمال وقارت و تاسف حزب الهی که خاری در چشم رژیم صهیونیستی و استخوانی در گلوی این رژیم صفاک و آدم کش و متجاوز است جزو تروریسم ها قرار می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک ، افزود:  تاسیس کمیته امداد حضرت امام(ره) ۲۰ روز بعد از پیروزی انقلاب یکی از سیاست های بسیار قابل تحسین و مهم بود که برای فقر زدایی، کمک به معیشت افراد مستمند و اشتغالزایی ، توانمند سازی ، خودکفایی و ایجاد اشتغال پایدار برای مستمندان و تهی دستان تاسیس شده است.

 

امام جمعه شهرستان سیریک ضمن تبریک روز درختکاری و منابع طبیعی ، اظهار داشت: خداوند به همه ما انسان ها تکلیف کرده که به درخت و درختکاری اهمیت قائل باشیم و کاشت ،آبیاری و نگهداری درختان را  که از عوامل مهم ادامه حیات بشری انسان ها ست جزو نعمت های ارزشمند الهی دانسته است.

حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری ، افزود: ۱۸ اسفندماه سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور  را حرکتی مذهبی ، معنوی در قالب برنامه های فرهنگی و هنری برای جوانان برشمرد و یکی از راههای مهم پیوند و انتقال قرآن ، احکام و مسائل اعتقادی جذب جوانان و نوجوانان بوسیله کانون های مساجد به مسجد دانست.

صفایی حائری خاطرنشان کرد: انتخابات با همه شور ، شعف، امنیت برگزار شد و منتخبین برای ورود به مجلس آینده مشخص شدند و رقابت برای تصدی کرسی مجلس پایان یافت و باید الان  در جامعه رقابت به رفاقت ، صمیمیت و اتحاد و برابری تبدیل شود و دیگر جای گفته ها ، تجزیه و تحلیل ها در جامعه میان مردم نیست برای اینکه  دامن زدن به همه اینها باعث اختلاف افکنی و گدورت و نفاق خواهد شد.

امام جمعه شهرستان سیریک ،ابراز داشت: امیدواریم نمایندگان منتخب وعده ها را فراموش نکنند و به جای سیاسی کاری و جزب گرایی به فکر خدمت به مردم و پیشرفت جامعه باشند.

وی با بیان اینکه برخی نمایندگان متاسفانه در عزل و نصب آبدارچی، کارمند و رئیس اداره و نهادها دخالت دارند در صوزتی که این اصلا کار نماینده نیست، افزود: کار اصلی نماینده قانون گذاری و نظارت بر وزراء و عملکرد دولت و کمک به رفع مسائل و مشکلات فرا روی مردم در جامعه است.

امام جمعه شهرستان سیریک ،گفت: جای تاسف و نگرانی است که امروز شورای همکاری خلیج‌فارس حزب‌الله لبنان که مهمترین هدف آن برقراری عدالت ، دوری از خشونت، جنگ ، خون ریزی و کمک به مظلومانه و یاور ستمدیدگان است در کمال وقارت و تاسف جزب اللهی که خاری در چشم رژیم صهیونیستی و استخوانی در گلوی این رژیم صفاک و آدم کش و متجاوز است جزو تروریسم ها قرار می دهند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff