حزب الله مدافع آرمان های انقلاب در برابر رژیم کودک کش است / توافق هسته ای نباید باعث قطب بندی کشور شود
+ پ -
حزب الله مدافع آرمان های انقلاب در برابر رژیم کودک کش است / توافق هسته ای نباید باعث قطب بندی کشور شود

امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه حزب الله در برابر دشمن ستمگر و کودک کش اسرائیل ایستادگی می کند افزود: کسانی که به ارتش فولادین می بالیدند در مقابل بسیج های مردمی شکست خوردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،حجت الاسلام محمد حسن فروزان نژاد امام جمعه موقت بندرعباس در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته گفت: رهبر عزیزمان که امسال را به سال همدلی و همزبانی نامگذاری کرده است باید با این پیش بینی که کردند، تا جای که می توانیم این امر را رایج کنیم.

 

 

وی افزود:باید کاری کرد که در رفتارهای سیاسی و اجتماعی و همدلی و همزبانی که رهبر انقلاب آن را به عنوان برنامه سالانه می نامد و توجه این پیام مقام معظم رهبری برای ما مانند رابطه پیامبر در مقابل مردم و امامان و رفتار آنها و موضع گیری آنها برای همه بوده است و ما به همان میزان را داشته باشیم.

 

 

فروزان نژاد با اشاره به عطر اگین شدن فضای استان هرمزگان در حضور شهدا ی غواص گفت :مردم تا مدت ها تحت تاثیر جریان های آنها هستند و هیچ گاه فداکاری شهدا را فراموش نخواهند کرد.

 
امام جمعه موقت بندرعباس با اشاره به روز مقاومت تاکید داشت: این روز سالروز دفاع جانانه حزب الله در برابر دشمن ستمگر و کودک کش اسرائیل است؛ چرا که کسانی که به ارتش فولادینی می بالیدند در مقابل حزب الله شکست خوردند.

 
فروزان نژاد با بیان اینکه روز دوشنبه مصادف است بازگشت اسرا انقلاب اسلامی گفت: در چنین روزی بود که اسیران با سرفرازی آزاد شدند و این روز را تبریک می گویم و مقاومت این آزادگان بود که انقلاب اسلامی را محکم کرده است.

 
وی خاطر نشان کرد :با توجه به بحث توافق هسته ای که رهبر انقلاب تاکید داشته است که مبادا این توافق باعث شود که مردم در جریان سیاسی به دو قطب تبدیل شوند این جریان اصولگرایان و اصلاح طلبان هر چه هستند توجه کنند که بگذاریم با موفقیت در کنار هم این توافق به خوبی جریان پیدا کند.

 

 

انتهای پیام/ س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff