حرکت حماسی قبل از حماسه ۷ اسفند در میناب
+ پ -
حرکت حماسی قبل از حماسه ۷ اسفند در میناب

مردم شهرستان میناب همزمان با سراسر کشور حرکت حماسی خود را در سی‌و‌ هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب با شکوه هر چه تمام آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب،مردم شهرستان منیاب همراه با سایر مردم نقاط مختلف کشور امروز مشت‌های گره کرده خود را با شعارهای کوبنده نثار دشمنان دین و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند.

 

موج پرخروش حضور مردمی در این راهپیمایی با سنوات گذشته تفاوت‌های زیادی داشت بطوری که بازاریان و کسبه شهرستان با تعطیل نمودن کسب و کار با توجه به رونق بازار در روز پنجشنبه این‌بار مردم میناب محکم‌تر و استوارتر از گذشته با فریاد  مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آمریکا، هیهات من ذله با تمام وجودشان سر می‌دادند.

در این راهپیمایی باشکوه و یوم‌الله ۲۲ بهمن تمام اقشار مردم با جان و دل حضور داشتند حتی در این بین حضور کودکان و نوجوانان هم‌چون بزرگ‌ترهایشان آمده بودند تا عشق خود را به میهن‌شان اثبات کنند، در خور توجه بود.

مردم میناب هم‌پا با سایر مردم یوم‌الله ۲۲ بهمن را گرامی و با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

مردم با در دست داشتن پرچم‌های کوچک و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران مانند رودی خروشان خود را به مسیر اصلی می‌رسانند تا دنیا را مبهوت پایداری و ولایت‌مداری خود کنند.

مردم میناب با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیست موجی از نفرت و انزجار از ظلم و ستم بیدادگران را روانه دشمنان کردند.

حضور نسل سومی‌ها در این راهپیمایی چشمگیرتر از سال‌های گذشته بود تا دشمنان بدانند که با هیچ ترفندی نمی‌توانند نسل جوان و آینده‌ساز کشور ما را از مسیر نظام و انقلاب منحرف سازند.

در پایان مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در میناب با قرائت بیانیه به پایان رسید.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff