حرکت به سمت بانکداری بدون ربا ضروری است/حجاج وقتشان را در بازارهای عربستان تلف نکنند
+ پ -
حرکت به سمت بانکداری بدون ربا ضروری  است/حجاج  وقتشان را در بازارهای عربستان  تلف نکنند

امام جمعه بستک گفت : امیدواریم بانکداری ما به سمت بانک داری بدون ربا حرکت کند و این نیازمند همت نخبگان حوزه و دانشگاه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، امام جمعه بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت : انسان موجودی مسئولیت پذیر است و باید نسبت به تمام ارکان و جوارح خود و تمام مسئولیت های فردی و اجتماعی که در اختیار دارد پاسخگو باشد .

 

 

وی گفت : بسیاری از مشکلات با در نظر گرفتن رضای خدا در جامعه حل می شود و باید این فرهنگ در بین مردم و مسئولین وجود داشته باشد این یک فرهنگ قرانی است که فقط در کارها رضای خدا در نظر گرفته شود.

 

 

ایشان در ادامه افزود : مهمترین عنصر تصمیم گیری انسان نگاه اوست ، منشا اغلب نفرتها و کدورت ها چشم انسان است و منشا اشتیاق و محبت ها نیز چشم انسان است .

 

 

وی ضمن تبریک هفته دولت از تمام دولت های گذشته و دولت کنونی و تمام کسانی که برای آبادانی و عزت این کشور تلاش نموده اند تشکر نمود .

 

 

امام جمعه بستک ضمن اشاره به ۱۷ هزار شهید ترور در کشور گفت : ما برای حفظ انقلاب هزینه زیادی پرداخت کرده ایم و قطعا نخواهیم گذاشت این انقلاب به دست نااهلان بیفتد .

 

 

وی در بخش دیگر سخنانش افزود : امیدواریم بانکداری ما بسمت بانک داری بدون ربا حرکت کند و این نیازمند همت نخبگان حوزه و دانشگاه است که با دادن راهکارهای مفید مسئولین را در انجام این مورد کمک کنند .

 

 

ایشان با اشاره به فرا رسیدن موسم حج گفت : نباید وقتحجاج بجای عبادت در بازارهای بدرد نخور عربستان تلف شود .

 

 

حجت الاسلام والمسلین قائدی در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری نسبت به دستاوردهای دولت به عرایض خود خاتمه داد .

 

 

لازم به ذکر است در بین نماز جمعه و عصر پرویز هاشمی پور مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) به تشریح دستاوردهای دولت پرداخت .

 

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff