حرفی که قرار است زندگی را بسازد باید شفاف بیان شود
+ پ -
حرفی که قرار است زندگی را بسازد باید شفاف بیان شود

افکار گفتمان انقلاب اسلام ناب محمدی پیرامون سبک زندگی اسلامی بایستی در خانه غالب باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، مرتضی پیروی منش فعال و پژوهشگر رسانه ای هرمزگان دریادداشتی که در اختیار خبرنگار ما قرار داده است بیان کرد:  همانگونه که در جامعه قوانین اجراء می کنیم و بعضا بدلایل های مختلف خصوصا تهاجم فرهنگی دشمن بهای سنگین می دهیم در خانواده نیز بایستی قانون پیاده کنیم افکار گفتمان انقلاب اسلام ناب محمدی پیرامون سبک زندگی اسلامی بایستی در خانه غالب باشد چرا؟ چون نتیجه بچه ها هستند که اگر بخوبی تریبت نشوند هویت آنان متزلزل می شود.

 

بعضا شاهدیم که پدران و مادران در تله هایی گیر کرده اند، تله دانایی، غرور، پول، قیافه و … در صورتی که شخصیت افکار است نه جسم که مرکبی بیش نیست، باطن مهم است ظاهر کارایی ندارد و دائمی نیست لذا مشاوره با اهل یا نا اهل مهم است اگر به جای پرداختن به باطن به خواهر نگاه گردد قطعا بچه ها که حاصل زندگی هستند نخواهد شد.

 

قرار است اقداماتی صورت پذیرد که زندگی ساز باشد آن هم زندگی که اسلام ناب محمدی قبول دارد نه پیرو سبک های غربی پوشالی، اگر می خواهیم تغییری شود مهاجرت خوب است علت مهاجرت تغییر است پس می تواند تاثیر گذار باشد.

 

به نظر من فرهنگ بسیار ساده است همین که آشغال از داخل ماشین به بیرون پرت نکنیم، پدر شیک در منزل و در کنار خانواده قرار بگیرد از آن آرامش داشته باشد فرهنگ است.

 

پدر ها و مادر ها روی اصل قانون گذاری کنند و به هیچ عنوان آن اصل را تحریف و یا تخریب ننمایند، به عنوان مثال غیبت نکردن، دروغ ندادن یک اصل است، و بد است و یا جلو بچه ها به هیچ عنوان بحث نکنیم و این قانون ها می تواند برای ما کمک کننده باشد.

 

زندگی ساختن راحت است لیکن گفتمان درست را بایستی شفاف و رک بیان کنیم و به آن پایبند باشیم، احترام به پدر و مادر اصول است.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff