حذف نام ترامپ از پروژه میلیاردیش در دبی+عکس
+ پ -
حذف نام ترامپ از پروژه میلیاردیش در دبی+عکس

دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا، اظهارات ضد اسلامی فراوانی را تا به امروز بیان کرده است. در حالی که وی طرح های گوناگونی را جهت تعیین محدودیت برای مسلمانان ساکن آمریکا پیشنهاد کرده است، رسانه های خبری می گویند چهره منفور این روزهای جهان تنها مسلمانانی را دوست دارد که به پول می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، نام و عکس دونالد ترمپ چند روز پس از اظهارات ضداسلامی اش از مقابل خانه گلف وی در دبی حذف شده است.

حذف نام  ترامپ از پروژه میلیاردی خودش در دبی+عکس

در حالی که نیروهای امنیتی و پلیس امارات در مقابل نام دیگری از وی که دست نخورده باقی مانده است مستقر هستند، انتظار می رود این اقدام از سوی مسلمانان خشمگین اماراتی صورت گرفته باشد.

حذف نام  ترامپ از پروژه میلیاردی خودش در دبی+عکس

پیش تر “نیال مک لافلین”، معاون ارشد املاک داماک، با امتناع از پاسخ دادن به سوالات خبرنگار گفته بود: ما می خواهیم تاکید کنیم که اظهارات شخصی و سیاسی ترامپ و همچنین فضای سیاسی داخلی آمریکا هیچ ارتباطی با قراردادهای کلان املاک داماک با وی ندارد. ما نیز در این خصوص اظهارنظر نخواهیم کرد.

حذف نام  ترامپ از پروژه میلیاردی خودش در دبی+عکس
این پایگاه خبری در ادامه نوشت: بنابر قرارداد میان این دو غول املاک و مستغلات، سازمان ترامپ خانه گلف با مساحت ۹ کیلومتر مربع را در دبی تاسیس خواهد کرد.
حذف نام  ترامپ از پروژه میلیاردی خودش در دبی+عکس

در ادامه این گزارش آمده است: در حالی که اظهارات تند ترامپ ۶۹ ساله علیه مسلمانان موجب انتقاد گسترده سیاستمداران و مقامات سراسر جهان شده است، کسب و کار ترامپ در ترکیه دست نخورده باقی مانده است و “برج ترامپ” به روی همگان باز است. این مجتمع مسکونی و اداری به درخواست الجزیره برای مصاحبه پاسخ نداد.

پیش تر در مصاحبه رسانه های خبری جهان با “ایوانکا ترامپ”، دختر دونالد ترامپ، وی عنوان کرده بود که قصد سرمایه گذاری در ابوظبی، قطر و عربستان را دارد و به دنبال فرصت های بشتری برای سرمایه گذاری در مناطق عرب نشین حوزه خلیج فارس است.

حذف نام  ترامپ از پروژه میلیاردی خودش در دبی+عکس

“ابراهیم هوپر”، سخنگوی شورای روابط آمریکایی (CAIR)، می گوید: وی از تجارت با مسلمانان و پول در آوردن از راه آن ها بسیار خوشحال است؛ در عین حال به زشت ترین نوع ممکن به آن ها توهین می کند. منطق در این فرد غیرقابل نفوذ است.

پایگاه خبری “دیلی بیست” در گزارش منتقدانه علیه اظهارات ضداسلامی این نامزد جمهوریخواه نوشت: ترامپ تنها یک نوع از مسلمانان را دوست دارد. مسلمانانی که برایش پول سازی می کنند. اگر یک مسلمان به ترامپ پول نشان دهد، همه نگرانی های وی در خصوص مسلمانان و عقاید تبعیض آمیزش ناپدید می شود. برای مثال، ترامپ “حسین سجوانی،” مدیر شرکت املاک و مستغلات “داماک” در دوبی را بسیار دوست دارد. وی حتی سجوانیِ مسلمان را یک دوست خوب و یک مرد بزرگ توصیف کرده است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff