حج بزرگ ترین نماد وحدت مسلمانان جهان است
+ پ -
حج بزرگ ترین نماد وحدت مسلمانان جهان است
امام جمعه اهل سنت روستای دیوان:

حج بزرگ ترین نماد وحدت مسلمانان جهان است

امام جمعه اهل سنت روستای دیوان گفت:حج بزرگترین نماد وحدت مسلمین است که همه مسلمانان با هر ملیتی در بزرگترین اجتماع جهانی یک صدا و لبیک گویان فریادحق و حق گویی راسرمیدهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز : شیخ عبدالحمیدجلالی امام جمعه اهل سنت روستای دیوان درخطبه های امروز عیدقربان گفت :حج بزرگترین نماد وحدت مسلمین است که همه مسلمانان با هر رنگ وهر زبان و هر ملیتی در بزرگترین اجتماع جهانی یک صدا و لبیک گویان فریادحق و حق گویی راسرمیدهند.

 
وی با اشاره به تشکیل گروه هایی همچون داعش و القاعده افزود : این گروه ها به اسم اسلام و با افراطی گری خود ، جز اسلام هراسی و کشتار مردمان بی دفاع چیزی بجا نگذاشته اند.
شیخ عبدالحمیدجلالی اضافه نمودند : ما پیرو فرمایشات و نظرات مقام معظم رهبری هستیم و کسانی که نظر مخالف دارند در این نظام جایی ندارند.

 

 

وی بامحکوم کردن هرنوع تفرقه واختلاف ازطرف هرشخص و گروهی در هر لباس و منصبی مردم را به وحدت هرچه بیشتر و هماهنگ باتمامی ملت شریف ایران و تبعیت ازقرآن و سنت دعوت کرد.
امام جمعه اهل سنت روستای دیوان در پایان خاطرنشان کرد : تمامی موضوعات دینی و مذهبی و سیاسی کشور بامنبع موثق ازتریبون های نمازجمعه اعلان میگردد و هرگونه اظهار نظر در مورد تاریخ عید و… توسط افراد غیر موثق و تفرقه انداز محکوم میباشد.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff