حجاب و عفاف حلقه گمشده امروز جامعه اسلامی است
+ پ -
حجاب و عفاف حلقه گمشده امروز جامعه اسلامی است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: امر به معروف و نهی از منکر و کار خیر سه عنصر اصلی امت پیامبر باید باشد که همیشه و پیوسته برای تکامل و زندگی دنیا و آخرت منشا همه عواقب دنیوی و آخروی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از آذینی ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان سیریک گفت:  بیکاری یکی از افت‌های جامعه است  که وجود آن برای جامعه باعث فساد و بروز مشکلات سیاسی و بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی می‌شود و در جامعه اسلامی وظیفه همه مسئولان است تا نسبت به رفع این معضل تلاش و کوششی وافر داشته باشند.

امام‌جمعه شهرستان سیریک ابراز داشت: اساس اسلام سعادت و نجات بشریت است و حجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء و علما جامعه اسلامی است که نسبت به جایگاه و اهمیت رعایت عفاف و حجاب در جامعه مردم را به عواقب بد آن آگاه و هوشیاری  سازند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین صفایی اذعان داشت: حجاب و عفاف حلقه گمشده جامعه اسلامی است و امروز متأسفانه در جامعه اسلامی بسیاری با هنجارشکنی و بی‌حجابی در بسیاری از محیط‌های اجتماع و حتی در برخی اماکن مقدس در کمال وقاحت و جسارت به خودشان اجازه حرمت‌شکنی را دادند که باید با آن‌ها برخورد و کار فرهنگی اساسی صورت گیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین صفایی حائری اظهار داشت: جای بسی تأسف است که برخی از افراد در جامعه هنوز  از  حکومت آل سعود حمایت می‌کنند ،حکومتی که به‌جای  حمایت از مستضعفان و جهان اسلام به دشمنان اسلام حمایت کرده است..

امام‌جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد: حکومت منحوس آل سعود با همدستی قطر و برخی کشورهای عربی بیجار همیشه آلت دست امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بودند و نقش برجسته آن‌ها در شکل‌گیری گروه‌های تروریستی داعشی و ناآرامی‌های خاورمیانه ، شیعه کشی ها و بحران های اقتصادی ، بروز حادثه تأسف باران تاریخی سرزمین منا  از مهم‌ترین خیانت‌های آل سعود برشمرد.

حجت‌الاسلام صفایی حائری یادآور شد: دنیا به خودی خود چیزی ندارد  دنیا جای سختی و آزمایش و امتحان است مگر که در آن امربه‌معروف و نهی از منکر  و ذکر خدا  در آن صورت گیرد.

انتهای پیام/ق

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff