حجاب فعلی جامعه بیمار و نیازمند به ترمیم و اصلاح است/گسترش بی حجابی در مردان جامعه کم نیست

+ پ -
حجاب فعلی جامعه بیمار و نیازمند به ترمیم و اصلاح است/گسترش بی حجابی در مردان جامعه کم نیست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک گفت: امروز متاسفانه در جامعه اسلامی ما حجاب به شدت بیمار است و باید ترمیم جدی و اصلاح اساسی صورت گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام والمسلمین احمد خلیلی رئیس سازمان تبلغات اسلامی شهرستان سیریک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: زمانی در سطح جامعه دشمنان نظام و اسلام برای برداشتن روسری زنان و دختران به زور متوسل می شدند که متاسفانه  امروز دشمن با تهاجم فرهنگی و در پیش گیری حربه های نوین ضد فرهنگی در بد حجابی زنان و حتی مردان  بسیار موفق عمل کرده است.

 

وی افزود: امروز در جامعه اسلامی ما حجاب به شدت بیمار است و باید ترمیم جدی و اصلاح اساسی صورت گیرد شاید توجه به ترمیم و اصلاح وضعیت فعلی جامعه کمک شایانی در بحث بسیاری از معضلات اجتماعی، بزهکاری ها، کاهش آمار طلاق، بی بند و باری ، نزاع ها و درگیری ها و غیره  منجر شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی ابراز کرد: امروز دشمن با تهاجم فرهنگی و غفلت ما مسئولین و خانواده ها و با کمک ابزارهای تبلیغاتی و ماهواره ای متاسفانه توانسته بی حجابی را به ارزشی فراگیر و عرفی در جامعه اسلامی تبدیل کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه باید در برابر تهدیدات نرم دشمنان ضمن هوشیاری  و داشته برنامه های کیفی و اثر گذار حوزه اجتماعی اذعان کرد: یکی از بهترین شرایط بهرمند شدن از هدایت الهی داشتن ایمان و عمل صالح است .

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک یادآور شد: حجاب امری ظاهری است که هم متعلق به مردان و هم زنان است و فقط متعلق به بانوان نیست ولی عفاف امری درونی است و حجاب زمانی ارزش دارند که با  عفاف همراه و جاری باشد.

 

وی تصریح کرد: برخی از مهمترین عوامل گسترش بی حجابی را در جامعه امروزه تبدیل ارزش ها به ضد ارش ها ، عدم کنترل چشم، گسترش ماهواره و شبکه های مخرب اجتماعی، بی تقوایی و عدم اجرای درست  و بموقع امر به معروف و نهی از منکر و تبعیت پذیری از فرهنگ ها ی غربی برشمرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی اضافه کرد: ایمان رمز مقابله با همه مشکلات ، سختی ها و راه غلبه بر مسائل و نارسائی های دنیوی است و آن چیزی که امروز دشمن به شدت در جامعه ما بدنبال آن است گرفتن غیرت از خانوادهای ایرانی و برقراری رابطه آزاد بدون توجه و پایبندی به حلال و حرام و شرعیات اسلام است.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک بیان کرد: همه ملت ما باید با هوشیاری و سوء ظن به دشمنان و اطاعت پذیری از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مقابله با جریان رسانه ای دشمنان آگاه و با بصیرت باشند تا دشمنان پیش از این نتوانند بر ارزش ها و آرمان ها جامعه غلبه کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff