تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 102456
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۴۷| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

حالا بگو چراازدواج نمی کنی ؟ اکثر تازه عروس و دامادها،اکثر کارمندها هر ساله با یک نگرانی به نام تورم مسکن زندگی می کنند

متاسفانه برخی ارگانها برای اسکان سریع نیروهای خود بدون توجه به نرخ های بازار و بااعداد نجومی اقدام به رهن و یا اجار کامل ساختمان های متعدد کرده اند، که خود این عملکرد باعث افزایش ناگهانی اجاره بهاء شده است ،کابوسی مسجل برای هر اجاره نشین،مشکلی که هر دولت برای آن طرحی اجرا کرده اما […]

حالا بگو چراازدواج نمی کنی ؟ اکثر تازه عروس و دامادها،اکثر کارمندها هر ساله با یک نگرانی به نام تورم مسکن زندگی می کنند

متاسفانه برخی ارگانها برای اسکان سریع نیروهای خود بدون توجه به نرخ های بازار و بااعداد نجومی اقدام به رهن و یا اجار کامل ساختمان های متعدد کرده اند، که خود این عملکرد باعث افزایش ناگهانی اجاره بهاء شده است ،کابوسی مسجل برای هر اجاره نشین،مشکلی که هر دولت برای آن طرحی اجرا کرده اما هیچ کدام کارگر نبوده است.

k376-5

به گزارش تحلیلی،  پایگاه خبری هرمز، بالابودن اجاره، واقعیتی است در کنار شعار اقتصادی بودن استان که تنها ساکنینش را به دردسر گرانی کشانده ، لطمه دیگری بر پیکر مستعجرین وارد کرده است.

این در کنار مهاجرت های ناگهانی درون استان بویژه در شهر بندرعباس مشکلاتی را برای جامعه عظیم اجاره نشین بوجود آورده. بخش دیگری از این مشکلات مربوط به ارگانهایست که تنها به فکر منافع کارکنان خود و پایین آمدن هزینه های تامین و نگهداری املاک تحت اختیار باز می گردد.

th - Copy

متاسفانه این ارگانها برای اسکان سریع نیروهای خود بدون توجه به نرخ های بازار و بااعداد نجومی اقدام به رهن و یا اجار کامل ساختمان های متعدد کرده اند، که خود این عملکرد باعث افزایش ناگهانی اجاره بهاء شده است.

از طرفی افراد سودجو و یا فرصت طلب که از نیاز بازار آگاه هستند اقدام به اهتکار املاک تحت اختیار خود دست می زنند.

این دو واقعیت در کنار شعار اقتصادی بودن استان که تنها ساکنینش را به دردسر گرانی کشانده ، لطمه دیگری بر پیکر مستعجرین وارد کرده است.

0.831161001305093912_taknaz_ir - Copy

در میان نقش مسئولین کنترل و نظارت و سازمان های بازرسی مستقر در استان بسیار مهم است. که هم بر قیمت گذاری ها وهم بر معاملات انبوه بصورت خاص نظارت نموده و طرفداری از اقشار کم درآمد را به عنوان یک اصل اساسی دنبال نمایند.

ییی

البته عللی مثل نیمه تمام ماندن واحد مسکن مهر و مسکن های نیمه تمام اداری نباید از یاد برود.برای پیدا کردن مقصر نیازی نیست وقت زیادی صرف کرد،تنها کافیست کمی احساس مسئولیت کنیم،

همین و بس

th - Copy (3)

منبع : سرویس اقتصادی مسکن واجتماعی هرمز

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=102456
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,444 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی