حاصل نفوذ آمریکا به کشور وابستگی و بردگی است
+ پ -
حاصل نفوذ آمریکا به کشور وابستگی و بردگی است

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: حاصل نفوذ صدرصد ی آمریکا به کشور ها وابستگی محض آن کشور به آمریکا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم ، حجت الاسلام مختاری در مراسم رژه ۳۱ شهریور ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی و آمام شهدا امام خمینی (ره) اظهارداشت: امروز ما اقتدار کشورایران مرهون خون و جانفشانی شهدا ، جانبازان و آزادگان و خانواده های این عزیزان است.

 

 

حجت الاسلام مختاری در ادامه افزود: انقلاب اسلامی ایران خار چشم همه مستکبران عالم است و نقطه امید همه آزادی خواه هان چه در کشورهای اسلامی و چه غیر اسلامی است. لذا جهان استکباری که قدرتی نوظهور برگرفته از ایمان عزم و اراده قوی مثل ایران رو در سراسر دنیا در مقابل خودش احساس می کند با تمام وجود با مبارزه با این ملت بر خواسته است.

 

 

مختاری در ادامه بیان داشت:هر روز توطئه و نقشه ای علیه ملت ما می کشد وقتی تمام توطئه های آنان را ایمان شما بر الطاف خداوند و وعده های خداوند و عزم اراده و وحدت مثال زدنی این ملت خود ساخته است از در دیگری برای نفوذ به کشور ما وارد شدند.

 

 

مختاری در ادامه افزود: رهبری از نفوذ آمریکا به کشور احساس خطر کردند اما ما به مقام معظم رهبری عرض می کنیم خیالتان راحت باشد.

 

 

مختاری در ادامه افزود: کشور ایران امروز یک ابرقدرت است و حتی دانش آموزان ما هم اهل تحلیل سیاسی هستند.

 

مختاری در ادامه گفت: آمریکا در زمان طاغوت چه کاری برای این مملکت کرد جزء وابستگی محض و تعطیلی صنعت و چپا.ل و غارت تعطیلی دانش چیز دیگری نبود.

 

 

مختاری ، حاصل حضور امریکا در کشور ما وابستگی عدم پیشرفت عنوان کرد و افزود: امروز نونهال و نوجوان ایرانی این نکته را می فهمد و به دنیای پیرامون خودش نگاه می کند کشورهای که امروز تحت نفوذ فرهنگی اجتماعی امریکا هستند به جز وابستگی محض چه کار مفیدی برای این کشورها انجام داده است عربستان به تمام معنا تحت نفوذ امریکا است و وابسته محض به این کشور است حاصل نفوذ صدرصدی آمریکا به کشور ها وابستگی محض است.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff