حاشیه‌های تودیع استاندار غایب و معارفه استاندار قزوین+عکس
+ پ -
حاشیه‌های تودیع استاندار غایب و معارفه استاندار قزوین+عکس

همتی استاندار جدید قزوین در مراسمی با حضور همه مسئولان و مشتاقان معارفه و استاندار سابق در غیابش تودیع شد.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید قزوین شنبه با حضور حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور و جمعی از مسئولان کشوری در حالی برگزار شد که مرتضی روزبه استاندار سابق قزوین در این مراسم حضور پیدا نکرد.

تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه‌ای نیز همانند همه جلسات در این مراسم اعمال شد تا مدعوین که برخی ایستاده مراسم را نظاره‌گر بودند، از آن بی‌نصیب نباشند.

شایعه جابجایی استاندار قزوین از چند ماه قبل مطرح شده بود و مدتی طول کشید تا استاندار جدید قزوین اعلام شده و معارفه شود که در این دوران همواره نام همتی بر سر زبان‌ها بوده است.

غیبت روزبه در این مراسم که به گفته بسیاری نشانه اعتراض بود، تعجب بسیاری به همراه داشت و کسی تصور نمی‌کرد استاندار قزوینی قزوین در این مراسم حضور پیدا نکند.

حاضران در طول برگزاری این مراسم بارها با تشویق کردن و سردادن شعار «روحانی، همتی حمایتت می‌کنیم» سکوت فضای سالن را در هم شکستند و اعلام حمایت خود را از استاندار جدید قزوین اعلام کردند.

پس از اعطای حکم استانداری فریدون همتی به وی وقتی مسئولان بالای سکو حضور داشتند، پسر استاندار جدید سبد گلی به پدرش تقدیم کرد که این عمل او تشویق حضار را به همراه داشت.

مجری برنامه نیز در این هنگام گفت: پسر استاندار جدید قزوین با این اقدام خود حمایت و همراهی خود را از پدر اعلام کرد و نشان داد که خانواده آقای همتی در انجام وظایف سنگینی که به وی محول شده است، در کنارش هستند.

در پایان مراسم تودیع و معارفه نیز حضار در سالن تا آستانه سردر ورودی دانشگاه فرهنگیان استاندار جدید قزوین را همراهی کردند.

در این مراسم آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، آیت‌الله اسلامی عضو مجلس خبرگان رهبری و هر چهار نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

همچنین فرماندهان سپاه استان، نیروی انتظامی استان و لشکر ۱۶ زرهی قزوین نیز در کنار مدیران دستگاه‌‌های اجرایی و نهادها و سازمان‌ها حضور داشتند.

ناگفته نماند نظم برپایی این مراسم و دعوت از مدعوین و رسانه‌ها در اندک زمان برنامه‌ریزی نیز به گفته رسانه‌ها مطلوب بود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff