حادثه ۱۱سپتامبر دست‌آویزی برای جنایت آمریکا در خاورمیانه شد
+ پ -
حادثه ۱۱سپتامبر دست‌آویزی برای جنایت آمریکا در خاورمیانه شد

امام جمعه پارسیان موضوع حادثه ۱۱ سپتامبر را دست‌آویز آمریکا برای لشکر کشی به خاورمیانه و کشورهای اسلامی دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر ، حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه‌های نماز جمعه پارسیان گفت: سالروز واقعه ۱۱ سپتامبر فرصتی برای واکاوی جنایت‌های آمریکا در کشورهای اسلامی است.

وی اضافه کرد: رئیس جمهور آمریکا بعد از ۱۱سپتامبر موضوع جنگهای صلیبی را مطرح می‌کند که این یک پیام داشت و در نتیجه آن دیدیم که استکبار چگونه کشورهای عراق و افغانستان را نابود کرد.

امام جمعه پارسیان با اشاره به سخنان اخیر رهبری خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در پاسخ به ادعای آرامش ۲۵ ساله رژیم صهیونیستی فرمودند که این رژیم تا ۲۵ سال دیگر وجود نخواهد داشت که در خصوص آرامش بخواهد اظهار نظر کند.

حجت الاسلام میرزایی تصریح کرد: در واقعه ۱۱ سپتامبر و پیامدهای آن موضوعات زیادی مطرح است که مهمترین آن منزوی کردن کشورهای اسلامی و به حاشیه کشیدن موضوع قدس شریف است.

امام جمعه پارسیان راه برون رفت از ناهنجاری‌های اجتماعی را ازدواج آسان دانست و گفت: آغاز پیوند آسمانی امام علی و فاطمه زهرا علیهم السلام بهترین الگوی ازدواج برای جوانان ما است در صورتی که پیامبر می‌توانست این ازدواج را با تشریفات برگزار کند.

حجت السلام میرزایی با هشدار به خانواده‌ها تصریح کرد: خانواده‌ها باید مراقب رفتارهای اجتماعی فرزندان خود باشند تا خدای ناکرده ناخواسته به دامن اعتیاد و ناهنجاری‌های اجتماعی گرفتار نشوند.

امام جمعه پارسیان موفقیت دانش‌آموزان پارسیان در کنکور مرحله دوم را تبریک گفت و خاطر نشان کرد: جوانان پارسیانی با تلاش خود نشان دادند که موفقیت حق آنان است و این را باید قدردانی کرد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff