تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 351721
تاریخ انتشار:یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
اظهارات ائمه جمعه هرمزگان به حادثه خونین منا؛

حادثه منا سندی بر ظلم شجره ملعونه آل سعود/ عربستان درصدد براندازی جمهوری اسلامی ایران می باشد/اعیاد قربان و غدیر فرصتی برای معرفی چهره آل سعود است

ائمه جمعه استان هرمزگان با محکومیت عربستان در حادثه خونین منا تاکید کردند: علمای اسلام از فرصت اعیاد قربان و غدیر برای معرفی چهره واقعی آل سعود استفاده نمایند.

حادثه منا سندی بر ظلم شجره ملعونه آل سعود/ عربستان درصدد براندازی جمهوری اسلامی ایران می باشد/اعیاد قربان و غدیر فرصتی برای معرفی چهره آل سعود است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه عربستان به سرکردگی استکبار مقصر اصلی حادثه خونین منا است، تاکید کردند:عربستان درصدد براندازی جمهوری اسلامی ایران و حادثه منا سندی بر ظلم شجره ملعونه آل سعود است لذا علمای اسلام از فرصت اعیاد قربان و غدیر برای معرفی چهره واقعی آل سعود استفاده نمایند.

حکومت ننگین آل سعود حق سرپرستی حریم امن الهی را ندارد

حجت السلام و المسلمین محمد حسن فروزان نژاد، امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه مشرکین حق ورود به مسجد الحرام ندارند، گفت: حکومت ننگین آل سعود حق سرپرستی حریم امن الهی را ندارد و حق همه مسلمانان برخورداری از زیارت حج است.

فروزان نژاد با اشاره به اینکه آل سعود خائن نشانه های متعددی از  اهل بیت (ع) را در سرزمین مکه ویران کرده است، تصریح کرد: این پرده داران کعبه دشمنان اهل بیت اند و مسلمانان باید هوشیار باشند، این دستاورد آل سعود و وهابیت است، کار وهابیت از بین بردن وحدت، تخریب و تفرقه اندازی در میان مسلمین جهان است.

وی با بیان اینکه آل سعود،  آمریکا و اسرائیل سه ضلع شومی هستندکه ولایت را نشانه رفته است،تاکید کرد: داعش و طالبان مولود و نطفه ننگین آل سعود اند که امروز با حضور جوانان مومن و انقلابی و ولایت مدار آخرین بقایای آنان را در سوریه و عراق در حال پاک سازی و نابودی می باشند.

سکوت حکام اسلامی در برابر خباثت آل سعود محکوم است

حجت الاسلام علیدادی، امام جمعه جزیره کیش با بیان اینکه جان باختن مظلومانه زائران بیت الله الحرام در سرزمین وحی بی کفایتی رژیم زائر کش، کودک کش و مسلمان کش سعودی را به تصویر کشید، گفت: ۷ هزار زائر کعبه در مسیری صاف، مکانی که مانعی در آن وجود نداشت به علت ازدحام و گرمای بیش از حد و تشنگی جان باختند.

وی با اشاره به اینکه جنایت و خباثت آل سعود که خود را خادم الحرمین می دانند در میان مسلمان ها کم نظیر است،ادامه داد: در حالیکه رژیم آل سعود با کمک به مردم و آب رسانی، خنک کردن مردم در ازدحام و امداد به موقع می توانست جان بسیاری از مردم را نجات دهد؛ بسیاری از مردم را در حالیکه هنوز جان داشتند و زنده بودند به حال خود رها کرد تا در اثر بی توجهی جان خود را از دست بدهند.

علیدادی با محکوم کردن سکوت حکام کشورهای اسلامی اظهار کرد: بدتر از حکام کشورهای اسلامی، سازمان های حقوق بشر و کشورهایی هستند که خود را مدافع مستقیم حقوق بشر می دانند ولی هیچ یک در این حادثه سخنی نگفته و قدمی برنداشتند و کوچکترین حرکتی نکردند.

امام جمعه کیش با بیان اینکه در میان تمامی کشورهای اسلامی تنها ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب با تبیین مواضع جمهوری اسلامی در برابر این حادثه واکنش نشان دادند تاکید کرد: بدانید که منا و حادثه بزرگ آن برای همیشه زنده است چون منا و حج زنده است.

 

حادثه منا سندی بر ظلم شجره ملعونه آل سعود است

حجت الاسلام بارانی، امام جمعه بخش توکهور و هشتبدی شهرستان میناب با بیان اینکه حادثه منانتیجه بی مسئولیتی و مدیریت ناصحیح و ضعف حکام پیروفرتوت آل سعود است،گفت:سکوت جهان اسلام در برابر بی لیاقتی آل سعودوقاحت دولت های پوچ و سرسپرده اسلامی در برابر پول سعودی ها را نمایان می کند.

امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به سکوت مرگ مجامع بین المللی و دستگاههای پرهیاهوی حقوق بشری دنیا افزود:در این حادثه چندهزار نفر کشته شدند اما صدایی از آنها بلند نشد، از سوی دیگر بر سر مسائل پوچ و بخصوص مسائل سیاسی موضع گیری می کنند اما در این فاجعه بزرگ سکوت کردند و اظهار تاسف نکردند.
بارانی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلا(مدظله العالی) نصریح کرد:با تشکیل کمیته حقیقت یاب توسط کشورهای اسلامی باید ابعاد مختلف این فاجعه بررسی و روشن شود.
وی افزود: آل سعود در حالی ادعای بی گناهی می کند که اجازه تحقیق راجع به حادثه منا نمی دهد که این امر بیانگر بی کفایتی و ظلم این شجره ملعونه است.

بارانی گفت:آمریکایی ها و غربی ها در این جنایات و تمام مصائب جهان اسلام با آل سعود شریک هستند و امت اسلامی آنها را مقصر میدانند و اگر حمایت همه جانبه آمریکا نبود ؛آل سعود جرات این همه جنایت نداشت.

آل سعودبه دنبال ضربه زدن به بنیان اسلام است

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی، امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به سالگرد فاجعه منا و شهادت نزدیک به ۸ هزار حجاج الی الله گفت: بی کفایتی و سوء مدیریت رژیم آل سعود، عامل اصلی این فاجعه است و این رژیم خائن حتی حاضر به عذر خواهی از مسلمانان نشد و باید بی کفایتی این رژیم به گوش دنیا برسد.

قائدی با بیان اینکه رژیم آل سعودبه دنبال ضربه زدن به بنیان اسلام هستند، افزود:اکنون موسم حج است ولی جای حاجیان ایرانی در سرزمین وحی خالیست و دلیل آن هم نوکران حلقه به گوش آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که برای خدمت به زائران خانه ی خدا در جایی نشسته اند که حق آنان نیست.

وی  با اشاره به اینکه عربستان خائنین حرمین شریفین اند نه خادمین، تصریح کرد: برای جلوگیری از تکرار فجایع دیگر باید اداره امور حج به هیاتی از کشورهای اسلامی داده شود و با نظارت آنها این مراسم باشکوه و نماداسلام برگزار گردد،

 

آل سعود مجری دستورات استکبار در منطقه است

حجت الاسلام و المسلیمن میرزا حسین معتمدی فر، امام جمعه میناب با بیان اینکه دنیای اسلام باید  نسبت به فرمان ولی امر خود گوش به فرمان باشد گفت: به خون شهدای انقلاب و به لبان تشنه حاجیان اگر جنایات آل سعود مورد بررسی قرار نگیرد ریاض را بیست و چهار ساعته به آتش خواهیم کشید.

وی با بیان اینکه سیاست و قوانین آل سعود توسط کشورهای غربی و دشمنان نظام برنامه ریزی می شود اظهار کرد:آل سعود مجری دستورات استکبار در منطقه است و حکام سعودی  با محروم کردن حجاج ایرانی نهایت ننگ و پلیدی خود را نشان دادند که باید در این زمینه پاسخگو باشند.

معتمدی فر تصریح کرد: تضرع نامه علیه آل سعود نشان از یک جنایت بزرگ است که  آل سعود جنایتکار باید پاسخگوی جنایات خود باشد .

آل سعود گرفتار خودزنی سیاسی است

حجت الاسلام رضا مهدوی امام جمعه موقت رودان با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره فاجعه منا گفت: براساس شهادت شاهدان عینی، آل سعود مقصر این فاجعه است و دست آمریکای جنایتکار درکار بوده است.

وی با بیان اینکه آل سعود بندگی آمریکا و اسرائیل را انجام می داد، اظهار کرد:اقدامات زشت ضد بشری عربستان و ممنوعیت اعزام حجاج ایرانی نشان از فرافکنی و مانع تراشی علیه جمهوری اسلامی ایران است.

مهدوی تصریح کرد:آل سعود شجره خبیثه، ملعونه و جریان انحرافی است که دامن گیر جهان اسلام و این جریان انحرافی همکاری عجیبی به شدیدترین دشمنان اسلام و مسلمین می کند.

وی با اشاره به اینکه دولت آل سعود گرفتار یک خودزنی سیاسی است، ادامه داد: حمله ناجوانمردانه به مردم مظلوم یمن، جریان افتادن جرثقیل، حادثه منا و اعدام شیخ نمر، برای اینست که عربستان سعودی می خواهد در یک طرح آمریکایی اسرائیلی از تشکیل جبهه متحد علمای اسلام جلوگیری کند.

ال سعود درصدد براندازی جمهوری اسلامی ایران است

حجت الاسلام مختاری،امام جمعه حاجی اباد با اشاره شرایط کنونی کشور عربستان در منطقه تصریح کرد:عربستان در حال سقوط است و برخی از حکام عربستانی خودشان برای مرگ خودشان عجله دارند و امیدواریم که در ایند همین تجهزاتی که عربستان از امریکا خریداری کرده است که برعلیه مسلمانان بکار بگیرد به دست سربازان امام زمان بیفتد و خود حکام عربی نابود شوند.

وی اظهار کرد: تمامی جنایات ال سعود در سرزمین خودش و در سرزمین یمن، بحرین و پرورش داعش با دلارهای نفتی ال سعود برای براندازی جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند.

رژیم نسل کش آل سعود دشمن اسلام می باشد

آیت‌الله سید محمدجواد رکنی حسینی ،امام جمعه بندرلنگه با بیان اینکه فاجعه منا قلب همه را خونین کرده است، گفت:در حالی ۷ هزار نفر از مسلمان در زمین امن الهی کشتند که حیوانات هم باید در آنجا امنیت داشته باشند.

وی افزود: آل سعود بدترین دشمن اسلام است این رژیمی که  حرف از اسلام و قرآن می زند ولی در یمن در حال نسل‌کشی است و امروز در سوریه، مسلمانان گرفتار گروه‌های هستند که هزینه و آموزش آن‌ها توسط رژیم غاصب آل سعود تهیه وانجام می‌شود.

اعیاد قربان و غدیر فرصتی برای معرفی چهره آل سعود

حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان با اشاره به گذشت یک سال از حادثه منا وظیفه همگان را در قبال بازخواست حکام ال سعود مهم دانست گفت:همه علمای اسلام اعیاد قربان و غدیر را فرصتی برای معرفی چهره واقعی آل سعودحداکثر استفاده کنند.

وی اظهار کرد:  این حادثه  به تنهایی برای به اضمحلال کشاندن حکام آل سعود کافی است تنها یک فریاد عاشورایی رهبر انقلاب در پیام قاطع حج امسال دل داغ دیده بازماندگان حادثه منا را آرام بخشیده است.

 

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=351721
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,526 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی