حاج عبدالله همه وجودش را برای بشاگرد گذاشت/ در آن زمان مسئله خدمات رسانی بود نه حقوق
+ پ -
حاج عبدالله همه وجودش را برای بشاگرد گذاشت/ در آن زمان مسئله خدمات رسانی بود نه حقوق

قائم مقام کمیته امداد بشاگرد گفت: حاج عبدالله همه وجودش را گذاشت و ۲۳ سال قید همه چیز را زد و دور از خانواده فقط به مردم بشاگرد خدمت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ امیر والی قائم مقام اداره کل کمیته امداد بشاگرد درگفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: مردم بشاگرد یک مقام و مرام خاص دارند، امکان دارد فقر در وجود بشاگردی باشد اما گذشتی که این مردم دارند شاید درهیچ استانی دیده نشود.

 

والی افزود: پرسنل کمیته امداد در سخت ترین شرایط به مردم خدمات دادند، گاهی شخصا مشاهده کردم که این کارکنان بدون در نظر گرفتن ساعت و آماده باش خدمت کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: بشاگرد در آن زمان هیچ امکانات و راه ارتباطی نداشت که مرحوم حاج عبدالله والی با کمک پرسنل کمیته امداد کار بشاگرد را شکل داد.

 

امیر والی گفت: کار عبدالله والی این بود که محیط کاری برادری باشد و پرسنل مسئولیت پذیر باشند در آن زمان مسئله حقوق نبود و فقط بحث خدمت به مردم محروم بود.

 

قائم مقام کمیته امداد بشاگرد اظهار کرد: به لطف خدا الان بشاگرد به جایی رسیده است که همه چیز از خودش دارد از معلم ها گرفته تا استاد دانشگاه و پرسنل ادارات، این یکی از افتخارات است.

 

والی در ادامه گفت: حاج عبدالله همه وجودش را گذاشت و ۲۳ سال قید همه چیز را زد و دور از خانواده فقط به مردم بشاگرد خدمت کرد برای اینکه امروز ما ثمره کارش رو ببینیم، حاج عبدالله کاری رو که باید می کرد رو انجام داد و رفت.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff