حاجی آباد شهری مستعد در رشته هنرهای دستی و تجسمی
+ پ -
حاجی آباد شهری مستعد در رشته هنرهای دستی و تجسمی

رئیس اداره امور فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره به استعداد خوب دانش آموزان این شهرستان در هنرهای دستی و تجسمی اظهار کرد: لازم است معاونین و مربیان پرورشی با اجرای برنامه های متنوع پرورشی دانش آموزان مستعد هر رشته را شناسایی و به سمت هنرهای مربوطه راهنمایی نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم شهرستان حاجی آباد، عبدالحمید انصاری، رئیس اداره امور فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در جمع معاونین و مربیان پرورشی مدارس شهرستان حاجی آباد  به استعداد خوب دانش آموزان این شهرستان  در هنرهای دستی  و تجسمی اشاره نموده و بیان داشت: لازم است معاونین و مربیان پرورشی با اجرای برنامه های متنوع پرورشی دانش آموزان مستعد هر رشته را شناسایی و به سمت هنرهای مربوطه راهنمایی نمایند.

 

گفت: آموزش ارزش ها و بعد تربیتی مهمترین هدف آموزش و پرورش بوده و هدف اصلی از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری آموزش ارزشهای اسلامی و انقلابی در خلال این برنامه ها می باشد.

 

وی بیان داشت: جذب حداکثری دانش آموزان برای شرکت در فعالیت های پرورشی و به خصوص مسابقات فرهنگی هنری یعنی گامی مهم در راستای تحقق اهداف تربیتی آموزش و پرورش  است.

رئیس اداره فرهنگی و هنری اظهار داشت: با توجه به شرایط و موقعیت های جغرافیایی هر منطقه دانش آموزان در رشته های هنری خاص آن منطقه مستعد بوده و لازم است که استعدادهای هر منطقه شناسایی تجزیه و تحیلیل شده و در راستای هدایت دانش آموزان به سمت و سوی هنر مورد نظر گام برداشت .

انصاری یادآور شد: یکی از هنرهایی که دانش آموزان حاجی آبادی در آن استعداد خوبی دارند هنرهای دستی و تجسمی می باشد که چنانچه به آن دقت نظر و عنایت ویژه ای داشته باشیم می توانیم در مسابقات کشوری نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم .

نشست معاونین و مربیان پرورشی مدارس حاجی آباد با هدف تجزیه و تحلیل مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر با حضور عبدالحمیدانصاری رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش در محل سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزارشد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff