جوان ۲۲ ساله شهر هشتبندی خود را حلق آویز کرد
+ پ -
جوان ۲۲ ساله شهر هشتبندی خود را حلق آویز کرد

یک جوان ساکن شهر هشتبندی در روز گذشته به دلایل نامعلومی خودش را حلق آویز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب،طی یک روز گذشته ساعت۱۱ شب جوان ۲۲ ساله منطقه هشتبندی به دلایل نامعلومی خود را به جاکولری منزل حلق آویز کرد.

 

جوان حلق آویز شده بلافاصله با مشاهده اهالی منطقه به درمانگاه هشتبندی انتقال داده می شود، تلاش تیم پزشکی منطقه برای نجات از مرگ حتمی جوان موثر نمی شود تا اینکه فوت جوان توسط پزشک مربوطه قطعی اعلام می شود.

 

یکی از شهروندان منطقه توکهور و هشتبندی وضعیت اقتصادی و بیکاری جوانان را علت گرایش به سمت خودکشی در هشتبندی عنوان کرد و بیان داشت: مسئولین باید نسبت به اشتغالزایی جوانان در منطقه توکهور و هشتبندی اقدام کنند.

طبق گفته یک منبع آگاه از منطقه توکهور و هشتبندی  از ابتدای امسال تا کنون قریب به ۹ نفر از جوانان منطقه توکهور و هشتبندی به دلایل معلوم  و نامعلوم خود را حلق آویز کرده اند.

 

گفتنی است؛ مشکلات خانوادگی، اعتیاد، ردپای فروش قرص های روان گردان در مناطق، بخش و روستاهای شهرستان میناب علل عمده وقوع مرگ و میر جوانان از راه خودکشی می باشد.

 

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. سعیدتراهی
   چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵

   یکی از شهروندان منطقه توکهور و هشتبندی وضعیت اقتصادی و بیکاری جوانان را علت گرایش به سمت خودکشی در هشتبندی عنوان کرد و بیان داشت: مسئولین باید نسبت به اشتغالزایی جوانان در منطقه توکهور و هشتبندی اقدام کنند.عجب یکی از شهروندان


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff