تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 507842
تاریخ انتشار:جمعه ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
ائمه جمعه هرمزگان:

جوانان محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند/ نسل جوان باید از خباثت ها و جنایات انگلیس ها مطلع شوند

ائمه جمعه هرمزگان با تاکید بر اینکه جوانان محور، مردم پایه‌های اصلی و مسئولان نوک پیکان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند، گفتند: اداره ها و نهادها به خصوص نهادهای فرهنگی استان را مکلف به دادن برنامه عملیاتی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبری صادر شده می کنم.

جوانان محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند/ نسل جوان باید از خباثت ها و جنایات انگلیس ها مطلع شوند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ائمه جمعه هرمزگان با تاکید بر اینکه جوانان محور، مردم پایه‌های اصلی و مسئولان نوک پیکان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند، گفتند: اداره ها و نهادها به خصوص نهادهای فرهنگی استان را مکلف به دادن برنامه عملیاتی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبری صادر شده می کنم.

جوانان محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند

حجت‌الاسلام عبادی زاده، نماینده ولی فقیه هرمزگان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته بندرعباس با بیان اینکه شایعه موضوعیست که بر باورهای عمومی مردم تحمیل می‌شود، گفت: دشمن منافقان را با پول عربستان در برخی کشورها برای شایعه سازی بر علیه ایران اسلامی جمع کرده که مستندی از آنها هم توسط صدا و سیما پخش شد.

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: دشمنان شایعه را برای به زانو در آوردن جامعه اسلامی سفارش می دهند و عوام فریبان برای آن مستندسازی می کنند و ملت هنگامی که می بینند شایعه ای از کانال های متعدد پخش شده آنرا باور می کنند.

عبادی زاده با بیان اینکه امروزه با وجود فضای مجازی سرعت انتشار شایعات افزایش یافته است، عنوان کرد: باید جامعه را در مقابل شایعات واکسینه کنیم و اگر یک نفر شایعه‌ای تولید کند و دیگران همراهی نکنند، شایعه در نطفه خفه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه جوانان محور، مردم پایه‌های اصلی و مسئولان نوک پیکان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: اداره ها و نهادها به خصوص نهادهای فرهنگی استان را مکلف به دادن برنامه عملیاتی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبری صادر شده می کنم.

خطیب جمعه بندرعباس عنوان کرد: همانگونه که با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود با گفتن هزار باره بیانیه گام دوم انقلاب، این بیانیه اجرایی نمی شود؛ دستگاه‌های فرهنگی باید براساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز برنامه‌ریزی کنند و با نشانه‌گذاری بر روی آن پیش بروند.

شغل تنها پشت میز نشینی نیست

عبادی زاده با اشاره به اینکه نماز جمعه و حج دو کنگره بزرگ جهان اسلام است، تصریح کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خوشبختانه زمان اولین نماز جمعه و برگزاری حج ابراهیمی با یکدیگر تداخل پیدا کرده است.

وی افزود: پنجم مرداد ۱۳۵۸ اولین نمازجمعه تهران به فرمان امام خمینی (ره) و به امامت مرحوم آیت‌الله طالقانی (ره) در دانشگاه تهران اقامه شد.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به ششم مرداد روز کارآفرینی عنوان کرد: جامعه در این سال ها با مشکل تعریف شغل مواجه بوده و باید توجه داشت شغل تنها پشت میز نشینی و کار دولتی نیست و دانشگاه‌ها باید در حوزه مهارتی اهتمام بیشتری داشته باشند نه آنکه دانشجو بدون مهارت فارغ‌التحصیل شود.

عبادی زاده با اشاره به نهم مردادماه روز اهدای خون گفت: مردم جامعه اسلامی همواره در امورات خیر خواهانه و خداپسندانه پیش قدم هستند.

وی خاطر نشان کرد: با وجود جنگ تمام‌ عیار اقتصادی دشمنان علیه ایران اسلامی، مردم با درک و بصیرت خود دشمنان را به انفعال کشانده و پریشان کرده‌اند.

نسل جوان باید از خباثت ها و جنایات انگلیس ها مطلع شوند

حجت الاسلام مهدی دُری، امام جمعه رودان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور اظهار کرد: معظم له قضیه فلسطین را موضوع اول دنیای اسلام دانستند و پیروزی بدون مقاومت و ایستادگی بدست نمی آید و موضوع فلسطین قطعا به نفع دنیای اسلام تمام خواهد شد.

امام جمعه رودان با اشاره به بیان سیدحسن نصرالله و وعده مقام معظم رهبری، بزودی نماز را در بیت المقدس اقامه خواهیم کرد افزود: شاید برای بعضی ها در ۳۰ سال پیش سئوال بود که این راهپیمایی ها و شعاردادن ما چه فایده و اثری دارد و امروز جواب سئوال خودشان می گیرند که این مقاومت بالاخره به نتیجه می رسد و فلسطینی کوچک از نظر وسعت در مقابل چهارمین ارتش دنیا یعنی اسرائیل ایستادگی می کند.

 

دُری ادامه داد:اگرفلسطینی ها مقاومت نمی کردند یک نفر از آنها در سرزمین خودشان نبودند همانطور که مردم ما ۸سال در جنگ تحمیلی دفاع کردند و الآن کشورما جز عزتمندترین کشورهاست و تمام معادلات دنیا را به هم ریختیم.

 

وی با اشاره به اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی در دستگیری ۱۷نفر از جاسوسان آمریکایی در ایران و نمایش فیلم در نشان دادن اقتدار نیروی اطلاعاتی ما تصریح کرد: تمام ادعای استکبار درهمین جاسوسان بود که در دام نیروهای اطلاعاتی ما گرفتار می شوند و دستگیر شدند و انصافا نیروهای اطلاعاتی زحمات زیادی می کشند تا ما در آسایش و آرامش زندگی بکنیم.

 

خطیب جمعه رودان در بخش  دیگری از سخنانش با اشاره به مستاصل شدن عربستان درجنگ یمن اظهار کرد: رژیم سعودی نفس های آخرش را در یمن می کشد و از طریق فرستادن واسطه بدنبال صلح است و تنها یار عربستان یعنی امارات از جنگ با یمن کنارکشید و به همین زودی شاهد پیروزی مردم یمن خواهیم بود.

 

دُری به اشاره به بیان رهبر انقلاب در انتقام از توقیف کردن نفتکش ایرانی توسط انگلیس خبیث افزود: بعد سه روز از وعده مقام معظم رهبری در انتقام از خباثت انگلیسی ها، نفتکش متجاوز آنان توسط سپاه پاسداران توقیف می شود.

فیلم یتیم خانه ایران جنایات انگلیس خبیث را خوب به تصویر می کشد

وی ادامه داد: انگلیسی ها بصورت دزدان دریایی جلوی نفتکش ما را گرفتند اما ما در قبال تخلف نفتکش انگلیسی ها در تنگه هرمز جلوی آنان را گرفتیم و توقیف کردیم.

 

امام جمعه رودان اضافه کرد: انگلیسی ها در طول تاریخ جنایات زیادی برعلیه کشور ما انجام دادند  و گذشت آن زمان که فکر می کنند نمی توانیم جواب آنها را بدهیم و نسل جوان باید از خباثت ها و جنایات انگلیس ها مطلع شوند.

دُری با اشاره به برخی از جنایات گذشته انگلیسی ها برعلیه ایران و دنیای اسلام تصریح کرد: ایجاد فرقه ظاله بهائیت و وهابیت خبیث برای ضربه زدن به دنیای اسلام، جداکردن بخشی از خاک بلوچستان ایران،تحمیل انحصار توتون و تنباکو در ایران، تاسیس قمارخانه در ایران که توسط روحانیون ملغی شد، جداکردن افغانستان از کشور ما در زمان ناصرالدین شاه، واشغال ایران در جریان حمله متفقین به ایران از جمله جنایات انگلیسی ها است.

 

وی یادآور شد: فیلم یتیم خانه ایران جنایات انگلیس خبیث را خوب به تصویر می کشد که چه جوری ما را خوار و تضعیف می کردند و به راحتی پادشاه مورد دلخواه خودشان در ایران تعیین می کنند.

امام جمعه رودان خاطرنشان کرد: حمایت از فتنه۸۸ از طریق سفارتخانه شان در تهران که متاسفانه بعضی وقت ها هنوز امید به مذاکره با انگلیسی ها داریم اما امروز توان ضربه زدن به ایران اسلامی را ندارند و نخواهند داشت.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=507842
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,562 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی